Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Cześć,

 

Czy jesli piszemy, to możecie już napisać jakie macie aktualne ceny i o ile macie opóźnienia ? Pomoże to innym.

Więc, jakie macie aktualnie ceny i u kogo ?

Tto nie jest tak, że jeśli ktoś odda tam gdzie Wy, to cena zaraz spadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
Godzinę temu, Gość damian napisał:

Cześć,

 

Czy jesli piszemy, to możecie już napisać jakie macie aktualne ceny i o ile macie opóźnienia ? Pomoże to innym.

Więc, jakie macie aktualnie ceny i u kogo ?

Tto nie jest tak, że jeśli ktoś odda tam gdzie Wy, to cena zaraz spadnie ;)

Dzisiaj mamy 1.45 a od jutra nie mamy wcale bo nie robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Guest Cebullione said:

Dzisiaj mamy 1.45 a od jutra nie mamy wcale bo nie robimy

gdzie jest 1,45 - nie proponowali jeszcze tej ceny?

Co masz na myśli, że od jutro nie robicie ? nie obierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
58 minut temu, Gość Damian napisał:

gdzie jest 1,45 - nie proponowali jeszcze tej ceny?

Co masz na myśli, że od jutro nie robicie ? nie obierasz ?

Nie obieram, bo odbiorca powiedzial ze do weekendu majowego STOP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Wróciłem z lustracji cebuli zimowej i Wam powiem że będzie jazda w tym roku z zimówką . Zarówno moja jak i sąsiadów wszystko idzie w bąka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebulione
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak tam panowie cebule po deszczu? Nie poprzyklejalo herbicydu?

Jest okej u mnie fajnie wszystko zadzialalo,  cebulka prezentuje sie super, ale dodam ze mialem bardzo wczesny termin siewu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
20 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Wróciłem z lustracji cebuli zimowej i Wam powiem że będzie jazda w tym roku z zimówką . Zarówno moja jak i sąsiadów wszystko idzie w bąka . 

Nie wszystko idzie tylko jakis procent z 20% moze tylko jest 4x wiecej zasiane jak w ubiegłym roku i 100% przezimowanie i tu bedzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak

Witam mam pytanie po ostatnim zabiegu herbicydowym spalilem 1,5 ha cebuli hyball chcialbym jutro ja zasiac ponownie ziemia ciepla 2 klasa posiadam podlewanie wiem ze jest pozno , planuje zasiac rijsniburger 5 czy przy odpowiedniej ochronie jestem w stanie osiagnac przywoity plon prosze o fachowa odpowiedz oparta doswiedczeniem nie zapisami w ksiazkach Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik
18 minut temu, Gość Kujawiak napisał:

Witam mam pytanie po ostatnim zabiegu herbicydowym spalilem 1,5 ha cebuli hyball chcialbym jutro ja zasiac ponownie ziemia ciepla 2 klasa posiadam podlewanie wiem ze jest pozno , planuje zasiac rijsniburger 5 czy przy odpowiedniej ochronie jestem w stanie osiagnac przywoity plon prosze o fachowa odpowiedz oparta doswiedczeniem nie zapisami w ksiazkach Pozdrawiam

Ja w ubiegłym roku przesirwałem 26 kwietnia nie na 2 klasie ale gleba żyzne czarna ciepła też nawadniania rewelacji z niej nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak

No coz bede wiec prowadzil doswiadczenie i na biezaco was informowal co sie dzieje :) dzieki Kamil mam nadzieje ze u Ciebie wschody warzyw w tym roku dobre bo u nas bajka :) ale jak nigdy malo nas to cieszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...