Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gospodarstwo rolne

Jak ja mam już dosyć tych cwaniaczków co się ogłaszają kupię cebulę płatności gotówką a faktury nie wystawiają i nawet działalności nie mają takie to Kozaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Gospodarstwo rolne napisał:

Jak ja mam już dosyć tych cwaniaczków co się ogłaszają kupię cebulę płatności gotówką a faktury nie wystawiają i nawet działalności nie mają takie to Kozaki 

Tylko FV. Kasa przy załadunku. Innych warunków brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 15:34, Gość Gospodarstwo rolne napisał:

Jak ja mam już dosyć tych cwaniaczków co się ogłaszają kupię cebulę płatności gotówką a faktury nie wystawiają i nawet działalności nie mają takie to Kozaki 

Chyba lepiej kasa bez faktury niż odwrotnie. Ja kiedyś miałem doczynienia z typem co wystawił mi fakturę na przelew a kasy nie mam do tej pory . Zresztą jak mam zapłacone gotówka a jestem rr to ta faktura RR nadaję mi się tylko do utarcia du**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gospodarstwo rolne
3 godziny temu, Gość Jurek napisał:

Chyba lepiej kasa bez faktury niż odwrotnie. Ja kiedyś miałem doczynienia z typem co wystawił mi fakturę na przelew a kasy nie mam do tej pory . Zresztą jak mam zapłacone gotówka a jestem rr to ta faktura RR nadaję mi się tylko do utarcia du**

Bez faktury powiadasz pochwal się w US to ciebie nauczą a  kupującego wyleczą momentalnie 🤣🤣🤣  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie dot ceny cebuli

Cześć koledzy.

Jako Firma wysyłamy polskie warzywa i jabłka na eksport. Prośba o info jaka jest obecnie cena cebuli? 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto nazwę firmy. Proszę bez kryptoreklamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Cebularz

Ludzie trzymać cenę cebuli a nie wypychać za półdarmo . Z Uzbekistanu ciągną po 2.8 netto a Kujawy psują cenę . Gdzie nakład na produkcję cebuli jest ogromny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimowka

Zimówka musiała się zblokować bo jest tego bardzo dużo nasiane, jak nigdy tyle że zakłady teraz robią owoce, frost przerwa letnia więc kto to ma przerobic , normalna sprawa. Q później patrząc na pola nie powinno być źle, także Panowie trochę za dużo tej zimówki nasiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebulman

Luska po 1.5zl ogloszona bez baka zero zainteresowania. Czekac aż coś zacznie się ruszać z cena? Propozycje mam na obieranie po 1.1 zł netto. Pytanie czy pójdzie w górę czy przetrzymaja i pójdzie jeszcze w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Potentat

Luske kupują pakowalnie po 1,1. Jak na obieranie ktoś Ci tyle daje to świetna cena. Co do przyszłości nie wypowiadam się ale można twierdzić że cebula jesienią i zimą odbije bo siewki są słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jurek
W dniu 7.07.2023 o 16:58, Gość Cebulman napisał:

Luska po 1.5zl ogloszona bez baka zero zainteresowania. Czekac aż coś zacznie się ruszać z cena? Propozycje mam na obieranie po 1.1 zł netto. Pytanie czy pójdzie w górę czy przetrzymaja i pójdzie jeszcze w dol

1,1zl na obieranie to było na początku tygodnia. Na dzien dzisiejszy 0.90 gr i niżej. Kilka głównych chłodni zajęła się sezonowymi fruktami i nie biorą obranej cebuli. Cena ogólnie leci na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...