Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Dlaczego śmieszne jak da 100 ton to z czego więcej weźmiesz z pszenicy czy z kukurydzy Tylko umiecie płakać typowy polski rolnik

100 ton?  Felix dziecko - jak dorośniesz to wtedy coś dopiero napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dzieckiem już bo mam 40 na karku i jest to możliwe bo sam tyle miałem .A Ty jak produkujesz mniej to radzę ci sìę nauczyć robić cebulę aby ci się opłacało pozdrawiam obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kruszwica Cebula

Do kogo w chelmcach? Słyszałem że stanny tam skupuje. Ja teraz obraną z kruszwicy do orchowa woze bo z Jakubem nie dało się dogadać a tu super kasa i płacą szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanek sp Z o.o.

Stanek sp zoo: 0.85 zl/kg - 0.90 zł/kg netto dzień 11.12.17-16.12.17, dajemy (do uzgodnienia)opakowania,transport, surowiec,12 miesiecy w roku bez przerwy. Jesteśmy mocni! Jeśli ktoś neguje naszą uczciwość i zaangażowanie w rozwój regionalnej agrokultury to zapraszamy osobiście , jesteśmy gotowi zmierzyć sie z dowolnym argumentem:) oraz pacjentem.pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.Dostawcom oraz odbiorcom dziękujemy że nam ufają.

Działamy "pro bublico bono" dla dobra ogółu oraz własnego, zawsze szanujemy pracowitych:)uczciwych:)producentów.

Stanek sp z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka L.

w zeszłym tygodniu odstawiałam do Chełmiczek dziennie 700kg i dawał mi 79 groszy plus vat, kase miałam po kilku dniach czasem płaci po tygodniu jesli sporo roboty, prossze o opinie czy to dobra cena , mam jeszcze 110 ton bonusa i szukam najlepszej ceny. Generalnie dostaje u nich skrzynie plastikowe i nie stoje w kolejce bo firma działa jak szwajcarski zegarek a pracowników Sławek trzyma krótko no ale zawsze kasa najwazniejsza. prosze o rade gdzie dostane więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ja dzisiaj miałem ofertę na luz , płatne na kole kaliber od 4+ za 0,29 tak jak leci. Myśle ze to jest adekwatna cena do tej co sprzedają jako obraną...   Taniej nie kupią bo za cebule luz z np; NL  trzeba na dzień dzisiejszy z transportem zapłacić 0.48

.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 weeks later...
Gość Kieras

Stanek rozwaliłas mnie określając działania swojej firmy zwrotem "Pro publico bono" Czyli mówiąc naszym prostym językiem działasz za darmo dla dobra ludzi. Jestem pełen podziwu dla Twojego zaangażowania w dobro rolników, Twoich pracowników i w końcu klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanisław

Grudziądz 60 dni teoretycznie,120 dni praktycznie. Inne chłodnie też przeciągają bo podpusali kontrakty na bazie cena 12 miesiecy obrana 60-70 gr a tu Zonk. I nie jedna padnie w tym sezonie bo opcja rezerwowa czyli tanua mrożonka z Chin jest nie realna gdyż tam cebula droga bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...