Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Franek

Jak cena na giełdzie w Sandomierzu po ile Rumunii płacą za czerwonego a ile za żółte? Z góry dziękuję za odpowiedź. Propozycja przez tel za żółte 45+ po 6 złote za worek 15 kilogramów. Okolice Sandomierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam co tam słychać teraz w cenach ziemniaków kal 4+ i 5+

A co niby miałoby się zmienić w temacie od wczoraj?

 

Zmiany w cenach najprędzej pod koniec tygidnia wraz z odwilżą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Handlarz tir

Tak może jeszcze nie z ofertami wszyscy ale rozpytac czy wogole potrzeba, jak z zejściem, ^bo już da się robić to może by auto zrobił gdzieś koło weekendu ^ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jak przezimowały pyry zimę, bo sąsiad mówi, że po niedzieli zapina ankę i kopie te co przezimowały?możliwe, że nie wszystkie przemarzły, bo nie wierzę w to? Ja już swoje sprzedałem, a sąsiad nie wykopał 3 ha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jak przezimowały pyry zimę, bo sąsiad mówi, że po niedzieli zapina ankę i kopie te co przezimowały?możliwe, że nie wszystkie przemarzły, bo nie wierzę w to? Ja już swoje sprzedałem, a sąsiad nie wykopał 3 ha?

Wez sie zastanow -20 ziemniak Ci wytrzyma? Myslcie logicznie jak cos piszecie. Bronisze 8zl irga dzis ale duzo jest koncowek co oddaja po 6 bo ostatnie 20 workow mam i koncze ziemniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradz Kalisz okolice

Jakie macie zapasy ziemniaka?? Ciekawe czy nie będzie tak że teraz wszyscy trzymamy i nie sprzedajemy bo liczymy na lepsza cenę a wiosną ruszymy wszyscy ze sprzedarza i cena zaś będzie 4 zl za 15 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje po 6 zł normalnie o tym czasie miałem sprzedane przynajmniej połowę a w tej chwili mam trzy czwarte przy dodatkowych dwóch klientach Wynika z tego że przez cały rok ziemniaków szło mi dużo mniej a teraz będzie jedna wielka Niewiadoma zostało mi 600 ton

 

Zainteresowanie jest dosyć duże mam Chęć podwyższy cenę chociaż o 50 gr kuj pom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Mi zostało jeszcze 100 ton w tamtym roku o tej porze juz nie miałem prawie nic a w tym roku o wiele mniejsze zejście. Jak jest u was z zejsciem w porównaniu z tamtym rokiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało jeszcze 100 ton w tamtym roku o tej porze juz nie miałem prawie nic a w tym roku o wiele mniejsze zejście. Jak jest u was z zejsciem w porównaniu z tamtym rokiem ?

Witam kolego.Rok temu tzn.w końcówce 2015 roku sprzedałem wszystko na Rumunię po 50gr. Na obecną chwilę jeszcze się nie wysprzedałem , a nie żądam nic więcej jak 6zł zółty, 7 czerwony . Ten sezon nie zaliczam do fatalnych ale jest gorszy pod względem ceny i zejścia do poprzedniego.Pozdrawiam ze świętokrzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...