Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pytam co wy ludzie wymyslacie z cenami średnio dobry ziemniak idzie za 40groszy ładny w worku na palecie wymyslacie ceny kosmiczne nie wiadomo skąd te zamysły sprzedajecie po 300zł tonę a gadacie o cenach większych po co ta pycha i sciema..... Kogo naganiacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pisze o cenach z kosmosu niech powie gdzie komu sprzedał za taka dobra cenę ludzie telefony do raczek i dzwoncie zobaczycie sami jakie są prawdziwe ceny za ziemniaki, ktoś proboje podbić cenę myśląc ze opowie bajeczki ze kupuje po 50 lub 65gr kilogram... Ścisłą ścisłą i raz jeszcze sciema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Mieszkam w zachodniopomorskim ,często odwiedzam to forum i cały czas się zastanawiam kto bardziej blefuje kupujący czy sprzedający,podejrzewam że ci pierwsi ponieważ jak pośrednik daje mi za bellarose kal.5+ po 50 gr/kg i wysyła to do Rumuni a drugi na Węgry to ja się pytam was dlaczego nie biorą od was z południa i wschodu Polski skoro niby u was są po 30gr. i mają przynajmniej o połowę tańszy transport.odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hosppiste

witam.Mieszkam w zachodniopomorskim ,często odwiedzam to forum i cały czas się zastanawiam kto bardziej blefuje kupujący czy sprzedający,podejrzewam że ci pierwsi ponieważ jak pośrednik daje mi za bellarose kal.5+ po 50 gr/kg i wysyła to do Rumuni a drugi na Węgry to ja się pytam was dlaczego nie biorą od was z południa i wschodu Polski skoro niby u was są po 30gr. i mają przynajmniej o połowę tańszy transport.odp.

dokładnie tak, u nas natomiast tłumaczą po ile to mogą kupić u Was w zachodniopomorskim, wszystko wskazuje na to że tak im trzeba mówić bo coraz trudniej im kupić w "promocyjnych" cenach, ziemniaki idą w górę i tego się trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

dokładnie nie mam ziemniaków akurat w tym roku ale znając handel im drożej u rolnika tym marża posrednika większa bo ryzyko też większe wiec niech każdy zarobi pozdrawiam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niemrawy

dokładnie nie mam ziemniaków akurat w tym roku ale znając handel im drożej u rolnika tym marża posrednika większa bo ryzyko też większe wiec niech każdy zarobi pozdrawiam:)

Święte słowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...