Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam też mam możliwość sprzedania to na Francję czy Włochy po 0,50 zł ale co z tego jak taki rok jak ten gdzie Europa nie ma ziemniaków Zdarza się bardzo rzadko. trzymam moje Hurtownie ,sprzedaje taniej Ale wiem że za rok one przyjadą do mnie.

z hurtowniami jest nie tak rózowo biorą towar przykładowo  800 worków i sprzedawają  szybko  a jak tani to sprzedaż  200 worków jak krew z nosa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też mam możliwość sprzedania to na Francję czy Włochy po 0,50 zł ale co z tego jak taki rok jak ten gdzie Europa nie ma ziemniaków Zdarza się bardzo rzadko. trzymam moje Hurtownie ,sprzedaje taniej Ale wiem że za rok one przyjadą do mnie.

akurat wezmą tańszego francuza za rok, a Ciebie będą mieli w 4literach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz

Potwierdzam też mam możliwość sprzedania to na Francję czy Włochy po 0,50 zł ale co z tego jak taki rok jak ten gdzie Europa nie ma ziemniaków Zdarza się bardzo rzadko. trzymam moje Hurtownie ,sprzedaje taniej Ale wiem że za rok one przyjadą do mnie.

 woziłem na hurtownie podobny rok do tego słodzili zeby przywożić woziłem a na drugi rok towaru było to sie tyłkiem wypieli  rolnicy to są nasze pieniądze n sprzedawajmy tam gdzie lepsza cena  bo 500 zł na ulicy sie nie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

gadka hurtowników zawsze jest taka sama gdy cena rośnie a i tak wezmą tam gdzie taniej i nie patrzą na długoletnią współpracę

cena rośnie, było 50 groszy a już można za normalny towar wziaść 60 groszy albo i lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsi są Ci handlarze co po gospodarstwach jeżdżą wmawiają że oni co roku ziemniaka ładują ? a ja się ich pytam a gdzie Ty byłeś jak cena 3zł za worek było i nie miał kto ładować??? odpowiedź prosta handlował czymś innym co łatwo się sprzedawało. Cena 650-700zł w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsi są Ci handlarze co po gospodarstwach jeżdżą wmawiają że oni co roku ziemniaka ładują a ja się ich pytam a gdzie Ty byłeś jak cena 3zł za worek było i nie miał kto ładować??? odpowiedź prosta handlował czymś innym co łatwo się sprzedawało. Cena 650-700zł w tym tygodniu

 

enter ja tez znam takich producentów co dzwonią tylko do ciebie jak nie mają gdzie sprzedać rok 2014 dzwoniła prosiła żebym wziął miałem więzienia wywiozłem producentowi w tamtym roku podjeżdżam i był tekst tir daje 45gr jak dasz 60 gr to wjeżdżaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enter ja tez znam takich producentów co dzwonią tylko do ciebie jak nie mają gdzie sprzedać rok 2014 dzwoniła prosiła żebym wziął miałem więzienia wywiozłem producentowi w tamtym roku podjeżdżam i był tekst tir daje 45gr jak dasz 60 gr to wjeżdżaj

No i to jest chyba normalne nie ma ceny sprzedaje sie za grosze byle poszło. Jest cena to zapłać lepiej, a dostaniesz ile chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest chyba normalne nie ma ceny sprzedaje sie za grosze byle poszło. Jest cena to zapłać lepiej, a dostaniesz ile chcesz

cena już spada 6 zł max ciekawe kto dostaje te 10zł i więcej chyba już Rumunom nie opłaca się przyjeżdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Andrzej

ziemniaki drozeją wszedzie w europie ceny idą w góre ja dzisaj z fito załadowałem 24 tony 10,50 kupiec zapłacił za worek

Propagandę siejecie. Nie ma i narazie nie będzie takiej ceny. Wielu by chciała tą cenę teraz. Daj namiar, numer telefonu jak masz oczywiście tego "klienta" po 10,5 za worek 15. to chłopaki zarobią chociaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

ziemniaki drozeją wszedzie w europie ceny idą w góre ja dzisaj z fito załadowałem 24 tony 10,50 kupiec zapłacił za worek

A ile we worku? 25kg ;) Żółty czy czerwony? Piszcie dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...