Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dd.....

Widzę panowie  że teraz  blady sieradz przejrzał  na oczy i zachodzi w pałę czemu oddali po 2zł ....i dobrze bardzo dobrze ...zbliża się połowa lutego  pewnie  pierwsze nasadzenia  pod osłonami będą uskuteczniać ,jak teraz  posadzą  to  na pochód  2 maja  jeszcze  trzeci raz będą sadzili ,a sorki  w lipcu czwarty raz będą  kopać  bo  przecież pole pod pekina potrzebne ...jak to mówią głupi robotę lubi i lubi się  przy tym napierdzielić ....żal .pl widać że  edukacja nie  dotarła  wszędzie  a jeszcze jak  gimbazy zabiorą to  kto was liczyć nauczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warszawiak

Tylko ciekawe kto płaci te godziwe pieniądze bo to wszystko to bzdury jakich mało, 6 złotych to jest cena maksymalna z miejsca za tirowe ilości i na giełdzie na worki zresztą na giełdach można kupić nawet po piątaku i to normalny towar od czwórki, zejdzcie wreszcie na ziemię bo jak każdy tak będzie skakał wysoko z tymi cenami to export się skończy i czwórka za worek to będzie szczyt marzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te mrozy będą trzymać jeszcze miesiąc to cena stopniowo będzie rosła. Ale jak przyjdzie ocieplenie w najbliższym czasie to podaż ziemniaka na pewno znacznie wzrośnie, przewiduję całkowite wyhamowanie wzrostów, możliwe nawet spadki.

 

Ja sprzedaję cały czas a większość znajomych się ze mnie śmieje, że za tanie jeszcze są i oni czekają dalej, najlepiej na 10zł za worek. Towaru jest dużo i na prawdę każdy czeka nie wiem na co. Do kilku osób dzwoniłem z propozycją kupna to każdy odmówił głównie z powodu "za zimno jest i nie mam możliwości szykowania towaru".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe kto płaci te godziwe pieniądze bo to wszystko to bzdury jakich mało, 6 złotych to jest cena maksymalna z miejsca za tirowe ilości i na giełdzie na worki zresztą na giełdach można kupić nawet po piątaku i to normalny towar od czwórki, zejdzcie wreszcie na ziemię bo jak każdy tak będzie skakał wysoko z tymi cenami to export się skończy i czwórka za worek to będzie szczyt marzeń ?

no 5zl szczyt marzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...