premium information banner

Ogłoszenie: Operator wózka widłowego okolice Berlina...

Dodano 18.06.2024, 09:40
Aktualizacja 18.06.2024, 09:40
Wyświetlenia: 59
Praca
Rekruter Ideal

Operator wózka widłowego – okolice Berlina

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie: 2 500 – 2 600 euro brutto miesięcznie

Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach

Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec

Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

Opiekę medyczną Luxmed

Możliwość zaliczek

Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

ZADANIA:

obsługa wózka widłowego

przyjmowanie i kontrola kompletności towarów

rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą

Uprawnienia na wózki minimum II WJO

Własne auto na dojazd do pracy (mile widziane)

Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy

64,50zł /godzina

538 *** ***
Numer nie może być wykorzystany do niezamówionych informacji handlowych zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Pokaż adres e-mail

Berlin , Berlin