Partner portalu

Lista artykułów

Warzywa. Czysty start
2020-04-09

Ochrona warzyw przed chwastami powinna zapewnić dominację roślin uprawnych przy maksymalnej redukcji rozwoju chwastów. W uprawie warzyw newralgicznym momentem, w którym plantacja powinna być prawie całkowicie wolna od konkurencji roślin niepożądanych jest okres pomiędzy wschodami a zamknięciem międzyrzędzi.


Susza gorsza niż wirus?
2020-04-08

Czy grozi nam Wielka Susza? To pytanie po raz pierwszy pojawiło się już w styczniu. Teraz, po dwóch tygodniach bez opadów za to z ogromnym nasłonecznieniem widzimy, że problem jest ogromny.


Nowy sposób oszustwa, ale... w sieci nikt nie jest anonimowy
2020-04-07

Oszust chciał być sprytny, i zaangażował całą transakcję między rolnikiem i podmiotem skupującym. Zapomniał tylko o tym, że wszystko, co robimy w Internecie pozostawia swój ślad.


Nasza akcja: Toyota ProAce - niezawodny samochód na trudne czasy
2020-04-07

Życie producenta rolnego w czasie pandemii nie jest proste. Czas kryzysu pokazuje nam, jak potrzebni są niezawodni partnerzy, którzy będą nam zawsze służyć pomocą. Każdy właściciel gospodarstwa rolnego lub przedsiębiorstwa, który jest użytkownikiem portalu IGRIT.pl skorzystać może z wyjątkowej oferty Toyota Bońkowscy.


Czy bez interwencji państwa rolnikom grożą upadłości?
2020-04-07

Choć nie ma wątpliwości, że rolnik się wyżywi, to jednak sam nie jest w stanie wyprodukować wszystkiego, co jest jemu i jego rodzinie do życia niezbędne. Tymczasem Federacja Związków Pracodawców - Dzierżawców i Właścicieli Rolnych uważa, że bez pomocy wielu producentom rolnym może grozić upadłość.


OGŁOSZENIA ROLNICZE