premium information banner

Ogłoszenie: OPISEco-Corn Sp. z o.o. Firma Eco-Corn Sp. z ...

Dodano 25.10.2023, 09:10 Wyświetlenia: 132
Praca
Eco Corn

OPIS
Eco-Corn Sp. z o.o.

Firma Eco-Corn Sp. z o.o. wiodący polski producent suszu ziemniaczanego z zasięgiem na europejskie rynki spożywcze, z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym pod Turkiem w woj. Wielkopolskim poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów ziemniaka

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie stałych relacji handlowych z dostawcami surowca ziemniaczanego bezpośrednio z rynku rolnego;
Realizacja celów zakupowych dotyczących dostaw surowca ziemniaczanego, zgodnie z określoną polityką zakupową;
Rozpoznawanie rynku producentów i dostawców ziemniaka w celu pozyskania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia;
Bieżące monitorowanie rynku rolnego w zakresie dostawców ziemniaków;
Prowadzenie bezpośrednich, telefonicznych jak i przede wszystkim osobistych negocjacji handlowych z dostawcami ziemniaka z rynku rolnego;
Koordynowanie wszelkich procesów związanych z procesem zakupu ziemniaka.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe/średnie;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Szeroko rozumiana wiedza dotycząca rynku rolnego  w tym przede wszystkim znajomość funkcjonowania rynku oraz jego specyfiki;
Umiejętność dobrego odnajdywania się w kontaktach z właścicielami gospodarstw rolnych w tym znajomość zasad prowadzenia negocjacji;
Preferowane osoby bezpośrednio związane zawodowo lub życiowo z sektorem rolnym;
Zdolność do autonomicznego podejmowania działań i umiejętność argumentowania, uzasadniania podejmowanych decyzji;
Prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

Praca w lokalizacji: Psary, ul. Komunalna 12, 62-731 Przykona, woj. wielkopolskie
Umowę o pracę, pełen etat, praca hybrydowa (praca stacjonarna z uwzględnieniem wyjazdów handlowych), praca od zaraz;
Atrakcyjne warunki pracy – niezbędne narzędzia do pracy w tym auto służbowe;
Motywujące wynagrodzenie;
Stabilna i długofalowa współpraca w dynamicznym i zgranym zespole.

Zapraszamy do składania CV.

UWAGA

Osoby które wysyłają  swoje CV jak również te ,które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”. Kandydaci, którzy przesłali swoje CV  bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji.
Informujemy, iż osobiście kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Cena do uzgodnienia

696 *** ***
Numer nie może być wykorzystany do niezamówionych informacji handlowych zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Pokaż adres e-mail

wielkopolskie , Przykona