premium information banner

Ogłoszenie: Poszukujemy pracowników przemysłowych...

Dodano 19.06.2023, 17:03
Aktualizacja 07.07.2023, 08:24
Wyświetlenia: 175
Praca
Rafal Markowski

Poszukujemy pracowników przemysłowych.

Zakład produkcyjny w Nadrenii Północnej-Westfalii (Niemcy), poszukuje pracowników przemysłowych.

Praca w wymiarze godzin 37,5 tygodniowo.

Oferta Nr. 1123

Okres pracy:

od 01.07.2023
Obowiązki:

Obsługujesz i wyposażasz prasy
Obsługujesz inne maszyny, takie jak roboty spawalnicze, systemy cięcia laserowego lub systemy CNC
Zajmujesz się obróbką powierzchni
Nasza oferta:

Stawka 15,80€ Brutto/h (plus ustawowe dodatki za pracę zmianową)
Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowy)
25 dni urlopu płatnego
Środki ochrony osobistej
Wymagania:

Jesteś niezawodny i zmotywowany
Lubisz pracować w zespole
Masz wstępne doświadczenie w ogólnej obróbce metali
Praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

Cena do uzgodnienia

+49 *** ***
Numer nie może być wykorzystany do niezamówionych informacji handlowych zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Pokaż adres e-mail

Dolna Saksonia , Jork