Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skupczyki nie płaczą :)

piszesz coś ciągle o płaczu a mi sie na płacz nie zbiera uwierz ;) chyba że ze śmiechu jak czytam te brednie proszących sie na forum "sadowników" aby im dać złotówkę :D  Zadzwon na przetwórnie powiedz ile masz towaru i negocjuj. A jak masz swoich skupowych to sie ciesz nie wiem w czym masz problem, myslisz że ci "twoi" skupowi to na tobie nie zarabiają ? o grosz to byś pewnie 30 km dalej pojechał. Sam nie wiesz co piszesz, chciałeś zabłysnąć ale nie bardzo wiesz jak. A jak już to przetwórnia bedzie płacic a nie skupowy, już tłumaczyłem jak to wyglada ale za trudne do ogarnięcia dla ciebie. Wsiądz na traktora i jedz w pole tak będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość SkupczykiPłacza

A czy ja sie o cos prosze? Nie sadze, nauka czytania ze zrozumieniem w szkole byla Ci chyba obca... Ja Ci mowie ile bedziecue placic i o nic sie nie prosze... Czytanie ze zrozumieniem ciag dalszy, pisalem ze nigdzie nie jezdze tylko skupy przyjezdzaja do mnie. Nie mam zamiaru wozic na zaklad bo mi sie nie oplaca za 3 czy 5 groszy organizowac transporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam napisałeś jaka jest różnica omiajac skup - 3 - 5 gr.......myślisz że transport który do ciebie przyjezdza to na wode jezdzi a kierowca to darmo robi ?  samemu jechac zle i zawiezc na skup zle bo sie skupczyk dorobi :D  najlepiej jakby darmo wszystko było nie dość że do jaśnie pana samochód przyjedzie to jeszcze zle bo 3 gr więcej jest na przetwórni.....nie opłąca sie samemu jechac to za transport musisz zapłacic ale to przecież skandal jak można tak żerować....:)  aha i ile skupy będa płacić to żebyś sie nie zdziwił w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu o jakim urodzaju mówisz? W zeszłym roku zebralem 1500 ton przemysłu a na obecna chwile kręcę się w okolicach setki. Mróz zniszczył pąki i jeżeli wypisujesz takie farmazony to od razu wiadomo że nie jesteś sadownikiem a leniem, który myśli że od pustej gadaniny mu przybędzie. Weź się człowieku za robotę.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to przeszły gradobicia i dużo jabłka nie nadaje sie do eksportu. Rachunek mniej więcej sie wyrówna. To że jabłek jest mniej to wiadomo ale nie pisałbym że nie ma, okolice Białej Rawskiej dzień w dzień czubate zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadownik, spójrz przez swoje oczy przez okno swojego piętrowego domu na podwórko, i co widzisz, kostka, ze dwa świerze traktory, wózki, dominiaki itd, zostaw to i idź do normalnej roboty a poza tym skoro ty się szczycisz mianem że jesteś sadownikiem i twierdzisz że tyle przemysłu/odpadu produkujesz to z ciebie nie sadownik, mało ci tego wszystkiego bo zmarzło????

Edytowane przez IGRiT
Usunięto obraźliwe fragmenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sadownik nie ma czasu napisać coś na forum bo komorę zastawia, że żałosny jest to wiadomo ale zaraz odstawi parę skrzyń odpadu i jak wpadnie na forum to mało co się nie posra i zapłacze że jak to mu ciężko jest, ale baran jest baranem, normalny sadownik to wie że teraz za spad wystarczyło by 50-60 groszy a za deser 1,00-12,00 a wiosną 1,70-2,00 ale jak barany mają nie wiadomo gdzie oczy i mózg to ich sprawa,  :)

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jabłek przemysłowych miało nie być a dziś na skupie wszystko zasypane i się nie zmieściłem a mój skupowy ma sporo tych opakowań a na podwórko jak chciałem to najbliższy termin na wtorek bo co dzień poumawiane ma sypanie , jak tak będziecie walić to nigdy nie zdrożeje dawał 0,92 ale już bardzo niechętnie Goliany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Sadownik jest potrzebny Skupującemu a Skupujący Sadownikowi, bo jeden bez drugiego nie będzie miał co robić.

W związku z tym prosimy o wzajemne szanowanie się w wypowiedziach i nie używanie słów i sformułowań powszechnie uznanych za obelżywe.

 

Z góry pięknie dziękujemy

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum IGRiT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jabłek przemysłowych miało nie być a dziś na skupie wszystko zasypane i się nie zmieściłem a mój skupowy ma sporo tych opakowań a na podwórko jak chciałem to najbliższy termin na wtorek bo co dzień poumawiane ma sypanie , jak tak będziecie walić to nigdy nie zdrożeje dawał 0,92 ale już bardzo niechętnie Goliany

zapraszam do nowej wsi 3 skupy i miejsca do spania na każdym do woli 0,92 dla każdego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...