Skocz do zawartości
Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sady Lubelske

Ciekawe skąd nakupisz? Już w zeszłym roku przetwornie wycudowały. Kupili mało towaru, koncentratu wyprodukowano mało. Prognozy na zakup 2,5mln ton legly w gruzach w połowie listopada. W tym roku marzenia przetwórców kończą się na 800 tyś ton. A koncentrat z eu w bardzo wysokiej cenie przez straty mrożone w Niemczech i Beneliksie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SkupczykiPłacza

Mam nadzieję ze rolnicy nie beda w kolejnych latach tak glupi zeby po 20gr oddawać. Poza tym nie wiem po co przetwórnie kupuja przemysł, w tamtym roku słyszałem ze zapasu koncentratu to oni maja tyle ze 3 lata mogą nie kupować. Wniosek z tego taki że musial wyparować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Ciekawe skąd nakupisz? Już w zeszłym roku przetwornie wycudowały. Kupili mało towaru, koncentratu wyprodukowano mało. Prognozy na zakup 2,5mln ton legly w gruzach w połowie listopada. W tym roku marzenia przetwórców kończą się na 800 tyś ton. A koncentrat z eu w bardzo wysokiej cenie przez straty mrożone w Niemczech i Beneliksie . Pozdrawiam

  co ty sie przejmujesz i martwisz przetwórniami..........martw sie o swoje jabłko deserowe o ile takie masz aby miał kto je kupić za takie pieniądze bo coś czujue że zejście bedzie słabe. To forum jest przeznaczone chyba dla producentów przemysłu z grzybem, Nikt nie pyta o eksport każdy podniecony zgniłkami. Będzie 1,20 bedziesz protestował o 1,50..........normalny sadownik ma śladowe ilości przemysłu i nie przeżywa czy wzrosło czy spadło o trzy grosze na skupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jablka przemyslowe (świeży zbiór) z zagranicy, przywiezione pod nos po 0,65zl/kg (z transportem). Zamiast skupic sie na jakosci jablek deserowych, to dalej kombinujcie z przemysłem, aż przekombinujecie. Ciekawi mnie bariera, przy której sadownik jest w stanie odpuscic sobie zbior jablek deserowych i puscic wszystko, jak leci, na przemysl - gdzies ta granica oplacalnosci przeciez istnieje. Grupy też Wam nie nawalą. Za odpad produkcyjny powinniscie dostac corocznie maks. 0,30zl/kg - jest to rozsądna cena, przy której produkty przetworzone lądują na pólkach sklepowych w rozsądnych dla konsumenta cenach. W ekonomii cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jablka przemyslowe (świeży zbiór) z zagranicy, przywiezione pod nos po 0,65zl/kg (z transportem). Zamiast skupic sie na jakosci jablek deserowych, to dalej kombinujcie z przemysłem, aż przekombinujecie. Ciekawi mnie bariera, przy której sadownik jest w stanie odpuscic sobie zbior jablek deserowych i puscic wszystko, jak leci, na przemysl - gdzies ta granica oplacalnosci przeciez istnieje. Grupy też Wam nie nawalą. Za odpad produkcyjny powinniscie dostac corocznie maks. 0,30zl/kg - jest to rozsądna cena, przy której produkty przetworzone lądują na pólkach sklepowych w rozsądnych dla konsumenta cenach. W ekonomii cudów nie ma.

Spokojna twoja rozczochrana !!! są sady że plon wynosi 10% więc wiadomo że ochrony tam nie było i każdy grosz się liczy . A takie baje o 0,65 to wciskaj teściowej.  GRÓJEC 0,85 + VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja rozczochrana !!! są sady że plon wynosi 10% więc wiadomo że ochrony tam nie było i każdy grosz się liczy . A takie baje o 0,65 to wciskaj teściowej.  GRÓJEC 0,85 + VAT.

 

Tak, jak napisalem: 0,65 bez wychodzenia z domu, ale jest jeden, a wlasciwie dwa wymagane parametry, tzn język obcy i otwarty umysł. Parametr pierwszy daje Ci możliwość ominąć wszelkiej maści pośredników, drugi natomiast wynegocjowac dobre warunki zakupu, co w sumie zawiera sie  częściowo rowniez w prametrze pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybko kupuj bo konkurencyjna ci towar podkupi

 

Napisalem w czasie przeszlym dokonanym, czyli "przywiezione". Dla mnie, to mozecie przemysl cenic i 5zl, co nie znaczy, że ktoś, kto ma olej w glowie, to od Was kupi... Trzymajcie cene przemysłu, trzymajcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brawo Ja

 

Tak, jak napisalem: 0,65 bez wychodzenia z domu, ale jest jeden, a wlasciwie dwa wymagane parametry, tzn język obcy i otwarty umysł. Parametr pierwszy daje Ci możliwość ominąć wszelkiej maści pośredników, drugi natomiast wynegocjowac dobre warunki zakupu, co w sumie zawiera sie  częściowo rowniez w prametrze pierwszym.

 

ty taki bystry zeby angela na przewodniczacego europarlamentu nie zwerbowała :D  tusk tak tanio POLSKE rozsprzedawał i zobacz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co piszą żeby nie sypać sami sypią...........było tak w tamtym roku. Ci co czekają na 1,50 za zgiłki mają przemysł ale na drzewie i liczą na cud że im sie uda prosto z drzewa opylić jak leci........nie słcuahcjie pseudo sadowników "grzybiarzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...