Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zasady uwidacznia cen ar 6 z dnia 25 lipca rozporządzenie o informacji o cenie towarów i usług a zgłoszenie do Wojewódzkiego inspektoratu inspekcji handlowej ! Nowa wieś nie ma ceny na żadnym skupie

Ustawa reguluje komunikację cen sprzedaży, a nie zakupu. Czyli jak pojedziesz na Bronisze z jabłkiem i nie wystawiam ceny to możesz dostać mandat :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden skurczyk w tym roku zrobi majątek jak wam kasy nie wypłaci a na pewno będą takie przypadki wiec sadownicy sprzedajcie tylko pewnym firmom bo już jeden skupisz z grojeckiego co ma kilkadziesiąt skupów nie płaci gotówka od dwóch tyg a mowa o fakturach nawet 50 dni !!!o ile zapłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kazdy chce jak najwyższa cene,ale nie przesadzajmy, ja za grosz czy dwa nie bede wozil pol gminy dalej jablek, tylko sypie tym odbiorca co zawsze, co roku mi dokladaja po 1/2gr do kg. jak jest cena niska, przy tej cenie nawet nie wypada nic mowic o dolozeniu, bo cena jest rewelacyjna. A z wyplacalnoscia ich wiem ze nie ma problemu, ale kazdy niech robi jak uwaza. tylko abysmy sie nie przeliczyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kazdy chce jak najwyższa cene,ale nie przesadzajmy, ja za grosz czy dwa nie bede wozil pol gminy dalej jablek, tylko sypie tym odbiorca co zawsze, co roku mi dokladaja po 1/2gr do kg. jak jest cena niska, przy tej cenie nawet nie wypada nic mowic o dolozeniu, bo cena jest rewelacyjna. A z wyplacalnoscia ich wiem ze nie ma problemu, ale kazdy niech robi jak uwaza. tylko abysmy sie nie przeliczyli...

Sprawdź wagę tego co Tobie dokłada ,znam takie skupy co dokładają, ale waga u nich chodzi chyba wiesz dla kogo. Są tak ustawione że najwięcej oszukują jak się zawozi parę ton na raz.Na jednym skupie  w tym roku  strasznie mu zależy na towarze to waga chodzi że hohoho. Aż myślę koleś ma zwaloną wagę :o  .A wiesz dlaczego mu ta waga tak dobrze chodzi ? bo wozi towar do Niemiec i musi mieć na samochodzie 100% pewności ładunkowej. GRÓJEC 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Sprawdź wagę tego co Tobie dokłada ,znam takie skupy co dokładają, ale waga u nich chodzi chyba wiesz dla kogo. Są tak ustawione że najwięcej oszukują jak się zawozi parę ton na raz.Na jednym skupie  w tym roku  strasznie mu zależy na towarze to waga chodzi że hohoho. Aż myślę koleś ma zwaloną wagę :o  .A wiesz dlaczego mu ta waga tak dobrze chodzi ? bo wozi towar do Niemiec i musi mieć na samochodzie 100% pewności ładunkowej. GRÓJEC 92

 

to tak jak na skupach u łapki w okolicach białej rawskiej zawsze kiwa jak nie na kwitach za całe samochody to na wadze przy mniejszych ilościach,dla mnie to on może płacić i 5 gr drożej a gadowi nie zawiozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop to jak jest 1zl to mało za przemysł i waga nie pasuje a jak z 0,15 gr stanieje na 0,10 gr wtedy nie pyta o cenę tylko się cieszy ze wysypał i waga nawet pasuje,dziwna maja mentalność

Czego tu wchodzisz i bijesz piane? ... Jasieniec 0,92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys przypadkiem sprawdzilem wage i sie zgadzala, ale uwazam ze jakies zaufanie musi byc dla innych, widze ze wiekszosc sadownikow widzi jakis szwindel u kogos innnego a nie u siebie...

nie wiem jak u innych u mnie w tym roku przemyslu jest ile jest, zawsze jest cos do odrzucenia, a to jakas owocowka,jakies male jablko, cos upadnie, podejrzewam ze procentowo poodbnie jak co roku, co do zbiorow ja bede jeszcze 2 tygodnie rwal jablka, odnosnie urodzaju to nie uwazam zeby u mnie byla tragedia, napewno powyzej 70% zbioru roku poprzedniego bedzie,ale jak kto dbal tak ma:)

oby wiecej takich lat jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...