Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za cały samochód spadów 30   ton  już  mi dają 95gr plus vat , ale jeszcze się wstrzymam ,bo zaczęła się walka między przetwórniami o towar i cena w następnym tygodniu będzie wyższa  ,a spadom przez kilka dni nic się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cały samochód spadów 30   ton  już  mi dają 95gr plus vat , ale jeszcze się wstrzymam ,bo zaczęła się walka między przetwórniami o towar i cena w następnym tygodniu będzie wyższa  ,a spadom przez kilka dni nic się nie stanie

 

To masz szczęście że masz tyle jabłek w takim roku inni nie mają takiego szczęścia. Cena na skupach 0,92 z piątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Bronkach piękna Renówka lub Arno max 25 zł a dobry średniak 22 zł. Ceny z godziny 12 jabłek full. Lobo olbrzymy klasa extra wybarwienie powyżej 80% 35 zł. Ligol 27zł. Na chwilę obecną mnóstwo osób sprzedaje na bieżąco z powodu małej ilości towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Bronkach piękna Renówka lub Arno max 25 zł a dobry średniak 22 zł. Ceny z godziny 12 jabłek full. Lobo olbrzymy klasa extra wybarwienie powyżej 80% 35 zł. Ligol 27zł. Na chwilę obecną mnóstwo osób sprzedaje na bieżąco z powodu małej ilości towaru.

A jak zejście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście średnie. Biorą Cię na "zmiękczenie" jak im się towar podoba. Najważniejsza jest oczywiście cena, za którą chcesz oddać towar. Myślę, że to chwilowa nadwyżka jabłek na Broniszach. Mam znajomych, którzy w ogóle nie włączają chłodni tylko wszystko sprzedają na bieżąco. Dlatego mamy mały zastój. Patrząc na to, co dzieje się z jabłkiem nieschłodzonym - masz odpowiedź na pytanie co jest na Broniszach. Kumpel z Sandomierza, z którym jestem w kontakcie oddaje Szampiona po 20-22 zł od 7,5cm. Rybitwy też zapchane. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...