Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

człowieku jakie ty masz pojęcie o czymkowiek, dla mnie moze być i po 4 złote, mam taką a nie inną marże a cene płaci konsument w sklepie.  A co do błota i mieszania to was sadowników nikt w tym nie pobije jesteście mistrzami od wyzwisk nie mając pojęcia o handlu. Koniec off topa wracamy do cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Sadownik

człowieku jakie ty masz pojęcie o czymkowiek, dla mnie moze być i po 4 złote, mam taką a nie inną marże a cene płaci konsument w sklepie. A co do błota i mieszania to was sadowników nikt w tym nie pobije jesteście mistrzami od wyzwisk nie mając pojęcia o handlu. Koniec off topa wracamy do cen.

Wyluzuj Chłopie, cena będzie szła w górę i nie zmienisz tego, niestety zejście będzie szło w dół i to Cię boli. Ceny w okolicach Grójca idared 1,5-1.6 Sampion, jonagoldy ok 2zl Golden 1,9 od 7,gala mast 2zl od 6,5 Ligol ok 1,7 od 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie skupowi niech  nie nie myślą o urodzaju w nastepnym sezonie, zobaczcie co sie za oknem dzieje pogodę mamy jak na przełomie marca i kwietnia a juz zaczyna wegetcja ruszac zimy nie było wogóle, moze byc powtórka z rozrywki czyli majowe przymrozki co do cen dzisiaj pchnałem samochód mutsu +7 za samo jabłko 2 złote oczywiscie KA, a jutro szykujemy idareda +7 1.70 za samo jabłko w karton. opole lubelskie

Edytowane przez IGRiT
usunięto offtopic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

to w końcu robicie pieniądze czy wam sie nie opłaca ? :)   bo dopiero była gadka i lament że na zero wychodzicie co roku :)   zdecydujcie sie. Jak dla mnie może być  i po 2,50 i bardzo dobrze, kasa idzie do polskiego budżetu i napedza to gospodarke. Nie kazdy kto handluje widzi tylko czubek własnego nosa, co mam zarobić to zarobie czy bedzie po tyle czy po tyle. Ale dla was posrednik to sługa szatana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prawda a nie popelyna

2 zł w karton to bajka. Na sortownię zgoda, ale średnia może wyjść wiadomo jaka. Ceny firmy kupującej w okolicach Błędowa W KARTON: Idared 65+ - 1,30, Idared 70+ - 1,40, Gloster 70+ - 1,30 - i to może być zwykła chłodnia. A z kontroli: Gala 65+ - 2 zł, Empire 65+ - 2,10 zł, Jonagored, Ligol 70+ - 1,50-1,70, Champion 70+ - 1,50-1,90, Golden 65+ - 1,70 a od 7 1,80-1,90. Więc wierzę w te ceny z okolic Grójca jak w samochody od bezdomnego dla ojca Rydzyka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość big ben

Oczywiście, że robimy dobre pieniądze...tylko ten kto narzeka...narzekać będzie nieustannie... a to że za mało, a to że za dużo, a to że za mokro, a to że za sucho, a to że coś tam... Takiego wiecznie narzekającego delikwenta już nie zmienisz taki charakter... Wszystko zależy od jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

2 zł w karton to bajka. Na sortownię zgoda, ale średnia może wyjść wiadomo jaka. Ceny firmy kupującej w okolicach Błędowa W KARTON: Idared 65+ - 1,30, Idared 70+ - 1,40, Gloster 70+ - 1,30 - i to może być zwykła chłodnia. A z kontroli: Gala 65+ - 2 zł, Empire 65+ - 2,10 zł, Jonagored, Ligol 70+ - 1,50-1,70, Champion 70+ - 1,50-1,90, Golden 65+ - 1,70 a od 7 1,80-1,90. Więc wierzę w te ceny z okolic Grójca jak w samochody od bezdomnego dla ojca Rydzyka. Pozdrawiam

Firma z Błędów za stacją w lewo... Ceny o 20gr wyższe od tych co piszesz. Prawie na wszystkich odmianach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Krzysiek

Firma z Błędów za stacją w lewo... Ceny o 20gr wyższe od tych co piszesz. Prawie na wszystkich odmianach.

 

Podaj nazwę firmy chętnie się odezwę do nich . Bo akurat za stacją w lewo to jest tylko hermanowicz i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z grojca

Po co te pytania zadzwońcie do firm z którymi handlujecie i będzie wiadomo a nie na forum gdzie podajecie sobie ceny o 30%zawyzone a później rozczarowanie ani pisali ze 1,6 za idareta a co do czego 1,4 albo 1,3 jest po co sami siebie oszukujecie i w maliny puszczacie przemysł tez było ze taniej jak 1,2 nie odd i co chłopi rozumu trochę nabierzcie wreszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Firma z Błędów za stacją w lewo... Ceny o 20gr wyższe od tych co piszesz. Prawie na wszystkich odmianach.

i pieniądze za 3 miesiące albo wcale, dziękuję za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziomeczek

Ceny z Warki z wczoraj na sortownie, uczciwe sortowanie, pewne pieniądze. Gala must 1,7 od 6,5 cm, Szampion 1,7 od 7 cm, Prince 1,9 od 7 cm. Idared 1,4 od 7 cm. Ceny pod warunkiem dobrej jakości i jędrności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

oczywiście tak jak Edek pisze, kasa jest jest towar, inaczej auto nie wyjedza. chyba ze do sprawdzonej firmy lub grupy. Jedna pani z pewnej grupy na pytanie jaka płatność odpowiedziała mi, że standardowo 90 dni. I taki człowiek jabłka u mnie nie kupi, nawet kilograma na przemysł.  jonagoldy 1.8-1.9, golden od 6,5 1.9 Alwa 2-2.1. Prince 1.9-2, Champion 1.9 okolice warki, oczywiście ładny towar KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia

Tak cenę dać nie wiadomo jaka i kasę od ręki z żadnym podmiotem tak się złe nie przacuje jak z chłopaki za transport płaca po 60 dniach faktury każda firma czeka na kasę bo tak już jest są terminy a chłop nie rozumie tylko dawać dawać są oczywiście i porządni nowocześni sadownicy gdzie można z nimi współpracować naprawdę na wysokim poziomie ale tj 10% może , zaborzemysl dać od ręki dziś sprzedał jutro się pyta czy już na koncie jest paranoja nie żałować się sadownik Idared od 7 1,40 uczciwa cena termin 30 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

A ja nie rozumiem tych handlu na poczekaj, a w sklepie na poczekaj dają?

Kiedyś było tydzień, dwa, potem miesiąc, a teraz to niedługo będzie po 180 dni.

 

A kto robi wszystkich w uja? Markety zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Domino

 

A ja nie rozumiem tych handlu na poczekaj, a w sklepie na poczekaj dają?

Kiedyś było tydzień, dwa, potem miesiąc, a teraz to niedługo będzie po 180 dni.

 

A kto robi wszystkich w uja? Markety zagraniczne.[/sklep to jest ostatnie ogniwo na broniszach tez masz kasę od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cenę dać nie wiadomo jaka i kasę od ręki z żadnym podmiotem tak się złe nie przacuje jak z chłopaki za transport płaca po 60 dniach faktury każda firma czeka na kasę bo tak już jest są terminy a chłop nie rozumie tylko dawać dawać są oczywiście i porządni nowocześni sadownicy gdzie można z nimi współpracować naprawdę na wysokim poziomie ale tj 10% może , zaborzemysl dać od ręki dziś sprzedał jutro się pyta czy już na koncie jest paranoja nie żałować się sadownik Idared od 7 1,40 uczciwa cena termin 30 dni

Co ty w ogóle tu piszesz Kobieto tylko "chłopi" są tacy naiwni ,że sprzedają towar z takim opóźnieniem za zapłatę ,w innych firmach by to nie przeszło !!!A później płacz bo nie można doprosić się o zapłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jakie rozbierznosci w cenach w okolicach warki 20 gr/kg. Co do platnosci to ja handluje z wieloma firmami z okolic warki i bledowa, o pieniadze staram sie nie dzwonic,ale dla mnie jako sprzedajacego wazne jest to na co sie umowimy, kupujacy chce fakturr 60dni -ok, ale niech sie wyrobi w tych dniach, chce dluzej -ok, ale tak zebym nie musial prosic soe o pieniadze. Co do zakupow to rowniez mozna kupowac opryski/nawozy na przedluzony termin. A za gotowke handluje tylko z bialorusia albo z firmami ze slaba renoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...