Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kto opowiada takie glupoty ze lobo po 1.70 na broniszach? Za lobo ladne spokojnie 40 zl sie bierze. Handluje lobo od ponad miesiaca i jakos nie ma problemu ze zbytem. Oczywiscie towar a nie przemysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Za Sampion już 2zl dają jonagoldy pewnie w tym tygodniu wskoczy 2zl ceny na sortowanie okolice Grójec

tak tak, a będzie 3 zł... jabłko podane w nowych cenach do mojego stałego odbiorcy na rynku i .... d*pa

robiłem towar 3 razy w tygodniu a teraz raz na tydzień, bo ludzie nie kupują w wyzszej cenie

tylko Lobo realnie można sprzedawać po 40 zł i będzie byle dawaj, reszta nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gustlik

tak tak, a będzie 3 zł... jabłko podane w nowych cenach do mojego stałego odbiorcy na rynku i .... d*pa

robiłem towar 3 razy w tygodniu a teraz raz na tydzień, bo ludzie nie kupują w wyzszej cenie

tylko Lobo realnie można sprzedawać po 40 zł i będzie byle dawaj, reszta nie

.Masz racje tylko lobo sprzedawalne na bronkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pare razy żeście sie zachłysneli wiosną i nie tylko z przemysłem tak samo  wiec podniete proponuje zachować do momentu jak bedzie kasa na koncie. Zejście może stanąć i ceny polecą komory sie otworzą na raz i bedzie po zawodach. W dwa tygodnie sie sytacja może zmienić o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SADANDRZEJ

juz pare razy żeście sie zachłysneli wiosną i nie tylko z przemysłem tak samo  wiec podniete proponuje zachować do momentu jak bedzie kasa na koncie. Zejście może stanąć i ceny polecą komory sie otworzą na raz i bedzie po zawodach. W dwa tygodnie sie sytacja może zmienić o 180 stopni.

2 zł a nawet grubo więcej to tylko kwestia czasu, trzymamy towar, nie pękamy będzie gruba kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolony

A ja podałem wszystko po 1,70 najdareda mam tylko zamkniętego ale czekam na 1,70 i tez sprzedaje, a Ci co liczą na ceny powyżej 2 złoty za mixy podstawowe to śmiechu warte, elo wariaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa będzie, ten koleś ma rację, to jest pewne, zapasy w całej europie są na wykończeniu, wschód też prędzej czy później ruszy, problemem jest tylko to jak jabłka się przechowają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SADANDRZEJ

A ja podałem wszystko po 1,70 najdareda mam tylko zamkniętego ale czekam na 1,70 i tez sprzedaje, a Ci co liczą na ceny powyżej 2 złoty za mixy podstawowe to śmiechu warte, elo wariaty 

 

Sprzedawajcie, sprzedawajcie!!!! Będzie jedszcze mniej towaru a stawki pójdą w góre i kasa nasza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolony

A bierz te pieniążki, mi potrzebne na konkretne inwestycje to sprzedałem, a tak swoją drogą to na prostą logikę, to nawet jak jabłek nie będzie to po co podnosić ceny za coś, czego i tak nie ma? Weź że pomyśl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech nie mysli bo sobie jeszcze krzywde zrobi,  nikt w sklepie nie zapłaci 5 czy 6 zł za kg jest pewna nie przekraczalna granica cenowa czy to sie komuś podoba czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było jak ze śliwką :) sam sprzedałem za ok 3.50 zwykłą węgierkę to mowili ze głupi jestem do chlodni i 5-6zł . wrzucili na miesiac i przez te deszcze to zrobiła sie marmolada i tak że skup płacił 2 zł. Ceny były rekordowe raz na 10 lat taki sezon ale niektórym jeszcze mało. Jabłka prawie nie miałe to poszło w detal po 3 zł z 40 ton do swiąt i spokój. ale Kto ma ładny TOwar i pewnosc ze wytrzyma zarobi jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz słysze ten lament i wyzwiska pod adresem handlujących jak ceny zjadą jak sie komory otworzą. Jak jets cena to sie handluje ale chłopek tgo nie chce pojąc bo chce być mądrzejszy od wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...