Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jakosc kiepska bo oprócz tego ze kiepsko sie przechowuje to jeszcze słaba jakosc była włozona z drzewa bo grad sie kładło,ale też mówili ze mało jabłek to jakos się sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jabłko

Gość_gosc_*
wczoraj, 23:29
GDZIE wy macie 1,5 za idareda?okolice Lubani 1.2-1.3w karton.chyba ze 1,5 na sortowanie to rozumiem,bo wtedy ok,1,1wyjdzie


Gośćiu wyjdź z przechowalni z tych kartonów wyjedź czym prędzej z tej Lubani popytaj w firmach okolice Grojca najlepiej to się zdziwisz jakie sa ceny i w cale tak kiepsko nie sortują i jeszcze Ci vat dołożą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyć koszty a zysk na jesieni po wysypaniu tego całego waszego towaru na przemysł to jesteście na zero w późniejszym okresie coś zarobicie ale z tego zysku to może ba średnie wczasy wystarczy ale wy jak sawicki określił tak już macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jabłko

A Ty gościu też wyjdź z tej przechowalni i weź słownik ortograficzny do ręki! :) Bo Ci już więcej tego VAT-u nie dołozĄ!!! ;P

Mogą mnie pocałować w cztery litery i tak im nie sprzedam nie jestem frajerem tak jak TY ;D Co do firm handlujących jabłkiem polecam InterTrade pewna i rzetelna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

lubię czytać wypowiedzi handlarzykow, ja np właśnie trochę Gali schnigi puściłem w karton bo 2,5zl, a ceny reszty odmian w ciągu 2 tygodni podskoczyły do tych z jesieni, za jonagoreda dziś mi ktoś dawał 1,7 , ale puzniej mogą tez polecieć na łeb na szyje, wszystko jest możliwe, wiec nie wiem po co te posty? raczej nie wy stracicie, :) jak trochę sprzedałem jabłka na jesieni, trochę teraz, trochę później, jabłka jest coraz mniej, zapasy na zachodzie skończą się w lutym, ja zawsze rozkładam to w czasie bo mam inne prace na głowie  i na spokojnie sprzedaje w luźniejszych okresach, strace, zarobie trudno, płakać nie będę, nikt rozsądny nie sprzedaje wszystkie jabłka na jesieni, nie ważne jaka była by cena, może w tym roku by dobrze wyszedł, aczkolwiek zobaczymy to w skali 5-10 lat byłby na pewno na minusie, a na to trzeba patrzeć długookresowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

ceny zaczynają wzrastać , zainteresowanie jabłkami coraz większe ,a idareda to nawet z przechowalni bez problemu można sprzedać  na export ,ale najbardziej to exporterzy szukają gali prązkowanej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

exporterzy podnoszą ceny ,bo wiedzą ze jeszcze pare dni i ruszy bezpłatna dystrybucja

 

Odpowiadając na sugestie. Szału z dystrybucja nie będzie tym bardziej jak ktoś dostał pomrozowe to nie ma co liczyć na przydział także skorzystają nieliczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...