Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź odnośnie ceny. Ostatnio słyszałem cenę 0,8zl kg w Kujawsko Pomorskim i się zastanawialem czy wszędzie są takie ceny. 0,8 zł to kurcze masakra cena na dobicie siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leszek
W dniu 16.07.2022 o 06:12, Gość Rolnik p napisał:

Ukraina wprowadziła cło na warzywa z UE a zboże wjeżdża strumieniami .Na Charsznicy nie ma co zrobić z kapustą a dochodzi coraz więcej .Cena niby jest a zejścia nie ma ,skupy zastosowały jak co roku żeby cenę zbić 

Co za głupota, kapusta cenę zaczyna mieć dobrą a będzie bardzo dobra, zejścia takiego jak teraz jeszcze nie miałem telefony dzwonią jeden po drugim a mówią że niema gdzie kupić kapusty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Guest Leszek said:

Co za głupota, kapusta cenę zaczyna mieć dobrą a będzie bardzo dobra, zejścia takiego jak teraz jeszcze nie miałem telefony dzwonią jeden po drugim a mówią że niema gdzie kupić kapusty ...

szykujta sakwy na kasiore taki rok za 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leszek
30 minut temu, Gość real napisał:

szykujta sakwy na kasiore taki rok za 20 lat.

Wątpię żeby taki rok wogle się powtórzył kiedykolwiek, poczekajcie na listopad i nie oddawajcie za darmo pośrednikom bo cena będzie bardzo wysoka, zapotrzebowanie duże a ilości znikome. Teraz 1.80 kiszeniowka kończę megatona jeszcze 10 ton i poczekam z resztą na październik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Kapusta wyjeżdża z Polski w każdej postaci to i braki z tego sezonu są gwarantowane . Kolejny sezon to dopiero będzie loteria , u mnie ogrom wiary w przyszłym sezonie ma postawić na kapustę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr małopolska

Panowie mam pytanie trochę z innej beczki. Jak na waszych polach temat bakteriozy wygląda,??? U mnie już id 5 do 10 % główek jest poruszonych. U was też tak dużo, macie jakieś sposoby żeby to ograniczyć??,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Piotr małopolska napisał:

Panowie mam pytanie trochę z innej beczki. Jak na waszych polach temat bakteriozy wygląda,??? U mnie już id 5 do 10 % główek jest poruszonych. U was też tak dużo, macie jakieś sposoby żeby to ograniczyć??,

Zaczyna się już pojawiać, walka z bakteriozą bardzo trudna. Każdy mądry i doradza dopóki u niego nie zacznie pustoszyć. Podobno signum powstrzymuje oprócz grzyba suchą zgniliznę ale z praktyki nie wiem, będę  pryskał w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 22:30, Gość Leszek napisał:

I jak PANOWIE ceny ?? Podlaskie kiszeniowka teraz 1.2-1.5 zł/kg ale znajdują się cymbały że oddaje po 1 zł a jak u waz ?

Na Kaliszu dzisiaj 0,8 do koszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie sprawdzają przepowiednie o bumie na kapustę i dobrej cenie , od wczoraj od 20 do tej pory nie sprzedałem busa , cena trochę po 1zł za kilo trochę po 3 zł za główkę średnia waga 3,5 kg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik p

Ukraina na razie nie bierze czytajcie fresh market a supermarkety nie podniosom ceny po prostu zdejmom z asortymentu a nie dolozm .A nasadzeń kapusty jest dużo i szału jak na razie nie będzie.A jeszcze jedno słyszałem że Czesi majom zakaz kupowania warzyw w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...