Skocz do zawartości

Ziemniaki 2018 -początek sezonu


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Mateusz

Wolę zapłacić 15 za worek ale żeby było co na obiad wybrać A nie pół odpadu w worku jest. Kupi ktoś raz taki odpad i później woli makaron albo ryż jeść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przerzut
1 godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Katastrofa Kraków 4 3 złote worek ludzie opamiętajcie sie to co robicie jest chore 

Byłem widziałem  kupowalem potwierdzam. Doloze że żadnego Esi Ewi nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody

Masakra 4 lipca i ze by ziemniak byl 4-6 zl za worek na taka pogode jaka mamy sa takie rejony w kraju ze deszczu bylo jak na lekarstwo. Co bedzie na jesieni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość farmer

jaka katastrofa przecież rolnik sam jest sobie winien może nawet 1 zl wolac i tak nikt nie kupi bo podaz jest za duza na  obecne giełdy 3-4 zl za 15 kg kasy fullllll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaf

Sandomierz 2zł 15kg ludzie stoją po 48 godz ludzie co wy wyprAwiacie czemu tak za darmo dajecie Ziemniaki a w sklepie są po 2.5 zakiloo ludzie pamiętajcie się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro

Chyba ktoś panikę robi na tym forum .  2 zł , 1 zł , 2,50 zł za 15 kg. Nie wiem czemu ma to służyć.  Napisać to i ja mogę że nie było komu kupić i rozdawałem za darmo.  A tak na poważnie to na broniszach 10 zł  a z domu na worki 15 zł za 15 kg bez problemu.  Handlarzyki  dajcie na luz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

chłopy powinniście z głodu popadać powinno wam pieniędzy braknąć i na żebry iść za to co robicie zero pomocy dla was i dla waszych rodzin,bydlaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Czyli niestety zgadlem i zajac choć z opóźnieniem to jednak się pojawił. Z głupimi się nie wygra i jeszcze wiele takich sezonów nas czeka zanim nadejdzie jakieś otrzezwienie lub fala bankuctw i licytacji. Gratuluje rozumu panowie. Wczoraj za gruby towar z miejsca 3 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blazej

Czyżby Sieradz wsadził już kapustę i z powrotem wziął się za kopanie bo znów wszystkie giełdy ESI ESI ESI i oddawanie za darmo... Ludzie nie dość że susza jak cholera to jeszcze ludzi do roboty nie ma 15 na godzinę z wyżywieniem już mało ale wiem w Sieradzu są rodzinne gospodarstwa dzieci mają wakacje to robią u tatusiow jak te Jelenie za darmo to się opłaci nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diler
2 godziny temu, Gość jaro napisał:

Chyba ktoś panikę robi na tym forum .  2 zł , 1 zł , 2,50 zł za 15 kg. Nie wiem czemu ma to służyć.  Napisać to i ja mogę że nie było komu kupić i rozdawałem za darmo.  A tak na poważnie to na broniszach 10 zł  a z domu na worki 15 zł za 15 kg bez problemu.  Handlarzyki  dajcie na luz .

Proszę podać numer telefonu. Zapotrzebowanie na jaką odmianę i kaliber dowioze po 7.50 Panie gdzie by to nie było będziesz Pan miał 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Blażejku oni szkola młode pokolenie żeby robić za darmo, a szkoła po co jak i tak do 5 wystarczy liczyć a zazwyczaj do 3zl za wór. Bronisze zawalone od początku do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...