Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bankrut

Już jest porządnie przerzedzone i to wszędzie a co będzie dalej , mo że będzie gorzej jak dwa lata temu . 

Jak beda zimni ogrodnicy to będzie pozamiatane i kupcy sciagajcie sobie jabłka z chin tam po odpoczynku będzie fuul darmo tak jak u nas w tym sezonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bankrut

Dzisiaj jak kwiat się rozwinął to się okazuje że na drzewach gówno będzie  ,  po majówce jak chcą handlować to niech się obudzą z cenami bo tylko idiota odda im za grosze a i przemysłu nadal potrzebują tanki puste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie coś się rusza. Suchy już z powrotem 33 34 grosze i w górę. Dali się co niektórzy jak zwykle zrobić. Trochę paniki cena w dół, sypali. Jak może cena spadać skoro większość zakładów nie miało przerwy świątecznej? Myślcie trochę.  Prqcuja pelna para i za ta cene wykupia co do jednego jabluszka. Za idareda dziś propozycja 7-8 cm 60 groszy. Najdared 70. Kasa przy kole. Jedyni którzy nie płacą to grupy. 

Zaraz oczywiście pojawia się heheszki że za 2 kg. Za 2 kg to mnie możesz pocałować wiesz gdzie :) kolorowo nie będzie ale nie będzie też robienia po 50 gr jak niektórzy myślą "dobrodzieje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2019 o 20:01, Gość gość napisał:

Kupcy dalej będą udawać że nic się nie stało.

A co się niby stalo???

 

Komory sa pelne a zejście słabe...

Ni ma i nie będzie ceny....trza się z tym pogodzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja

Jednemu zmarzło więcej drugiemu mniej. Będzie mniej przerywki i roboty przy tym. Bitwy o skrzynie nie będzie, ale ogółem w skali kraju można liczyć raczej na urodzaj. Umnie idared dostał ale to dopiero w czerwcu bedzie wiadomo. Wiśnie, czereśnie, brzoskwinie nie ruszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niepodniecony
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No panowie coś się rusza. Suchy już z powrotem 33 34 grosze i w górę. Dali się co niektórzy jak zwykle zrobić. Trochę paniki cena w dół, sypali. Jak może cena spadać skoro większość zakładów nie miało przerwy świątecznej? Myślcie trochę.  Prqcuja pelna para i za ta cene wykupia co do jednego jabluszka. Za idareda dziś propozycja 7-8 cm 60 groszy. Najdared 70. Kasa przy kole. Jedyni którzy nie płacą to grupy. 

Zaraz oczywiście pojawia się heheszki że za 2 kg. Za 2 kg to mnie możesz pocałować wiesz gdzie :) kolorowo nie będzie ale nie będzie też robienia po 50 gr jak niektórzy myślą "dobrodzieje" :)

Podniecasz się, że Idared kosztuje 60 groszy, a Naidared 70 groszy? Odejmij sobie koszty przechowywania około 30 groszy/kg przy uwzględnieniu amortyzacji chłodni. Zarobisz grubą kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AllSamaSamson
8 godzin temu, Gość Ziemia woda taka sutyacja napisał:

Jednemu zmarzło więcej drugiemu mniej. Będzie mniej przerywki i roboty przy tym. Bitwy o skrzynie nie będzie, ale ogółem w skali kraju można liczyć raczej na urodzaj. Umnie idared dostał ale to dopiero w czerwcu bedzie wiadomo. Wiśnie, czereśnie, brzoskwinie nie ruszone. 

Edek powiedz mi jak to jest, że idared dostał, a wiśnie czereśnie i brzoskwinie nie ruszone? Przecież te owoce jak czereśnie wiśnia i brzoskwinia puszczają kwiaty wcześniej to jakim cudem u Ciebie to ocalało, a idared kiedy kwitnie później został uszkodzony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość AllSamaSamson napisał:

Edek powiedz mi jak to jest, że idared dostał, a wiśnie czereśnie i brzoskwinie nie ruszone? Przecież te owoce jak czereśnie wiśnia i brzoskwinia puszczają kwiaty wcześniej to jakim cudem u Ciebie to ocalało, a idared kiedy kwitnie później został uszkodzony? 

Cud..

Jak w kasynie galilejskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja

Idared jest położony na niższym terenie a wiśnie, brzoskwinie i czereśnie mam w placówce za budynkami. Ot cała sytuacja. Więc tam musiał byc wiekszy mróz, zresztą w poniedziałek było już zmrożone a we wtorek poprawiło większym przymrozkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Edek napisał:

Cud..

Jak w kasynie galilejskiej...

Cud to jest ze ludzie z tacy jak Ty potrafia pisac. Oczywiste jest ze nie kazdy ma rowne dzialki i sadzi uprawy wg. wymagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 20:23, Gość Gosc napisał:

No panowie coś się rusza. Suchy już z powrotem 33 34 grosze i w górę. Dali się co niektórzy jak zwykle zrobić. Trochę paniki cena w dół, sypali. Jak może cena spadać skoro większość zakładów nie miało przerwy świątecznej? Myślcie trochę.  Prqcuja pelna para i za ta cene wykupia co do jednego jabluszka. Za idareda dziś propozycja 7-8 cm 60 groszy. Najdared 70. Kasa przy kole. Jedyni którzy nie płacą to grupy. 

Zaraz oczywiście pojawia się heheszki że za 2 kg. Za 2 kg to mnie możesz pocałować wiesz gdzie :) kolorowo nie będzie ale nie będzie też robienia po 50 gr jak niektórzy myślą "dobrodzieje" :)

będziesz sprzedawał za 0,20 gr exspor a przemysł będziesz sypał 0,5 poczekaj jak wyboey się skonczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edek
W dniu 27.04.2019 o 21:53, Gość AllSamaSamson napisał:

M

Teraz to Kiełba się grilluje a wódeczka chłodzi...

Jest majówka ...

Istnieje życie oprócz produkcji jablek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...