Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość hedonista

"Obecnie za Jonagoreda pośrednicy oferują ok. 0,70 zł/kg za rozmiar +70, Mutsu 0,80 zł/kg, Idared i Szampion 0,60 zł/kg, Golden Delicious 1,20 zł/kg. Cena Red Jonaprinca również wzrosła. Obecnie jest to około 0,80 zł/kg."

 

hedonista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kajko

A skąd teraz macie jabłko? Jest prawie czerwiec. Do zbiorów jabłek jakieś dwa miesiące odmain letnich. Poprzedni sezon już dawno się zakończyć. Trzymacie te jabłka w zamrażarce? 

Teraz to truskawka, czeresnia się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paan
11 godzin temu, Gość jhon napisał:

Jakich odmian letnich, u mnie zmarzło 99% letnich

Dobrze że ci zmarzło :) u mnie dużo piroska antonówki delikatesa i Pauli będę handlował po 50 za uniwersalke :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja
9 godzin temu, Gość Paan napisał:

Dobrze że ci zmarzło :) u mnie dużo piroska antonówki delikatesa i Pauli będę handlował po 50 za uniwersalke :))))))

Żebyś się nie zdziwił jak w malinie z tym pierdzioszkiem staniesz. Mam przez miedze letnie odmiany to jest full towaru, piros i paula a genewa nie wiem jak wygląda. Zmarzło na dołkach, punktowo tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jhon
W dniu 29.05.2019 o 11:35, Gość Stefan napisał:

Jesteś jedynym producentem w Polsce???

nie, ale cala moja okolica ma podobnie, a moja okolica to największy sad europy, a kolega co się cieszy ze mi zmarzło niech czeka spokojnie, karma wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał Sandomierz

Ja skończyłem swoje 2miesiace temu . A kupuje na hurtownie teraz raz w tygodniu  płaciłem wczoraj princa jonagoreda i szampiona 0,7 zł jabłko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Nnnn. A to napisał:

Ci co sprzedali to krzyczeli, ci co towar maja obserwują i czekają. Do jesieni jeszcze trochę czasu. 

żeby tylko sie nie zepsuło nie nie trzeba było wysypać na przemysł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość dff napisał:

żeby tylko sie nie zepsuło nie nie trzeba było wysypać na przemysł....

Nieplaci towar tylko czas . Na jesieni extra towar na przemysł. Na tą jesień czas pokaże . Za obecną cenę to żadne  ryzyko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rozpacz

Na broniszach piękny,wyrolowany szampion po 10 za klatkę, na ogłoszeniach po 50 gr za idared się oglaszacie, o czym tu mowa? Nawet szoszony mają więcej honoru od was dziady, Ci co tak za grosze oddają najgłośniej krzyczeli na jesieni że to trzyskrzyniowcy na skupach cenę psują, ..., suchy przemysł pod 36 na ogloszeniach a wy poniżej tej ceny oddajcie,skolonizowac was powinni! 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz miał 40 gr zamiast 35........policz prad to dołożysz do tego biznesu.  Wez pod uwage że nie tylko ty czy kilka osób trzyma tylko wiecej i jabłka jesienią może być tyle że sie zdziwicie skad tyle jest...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn. A to
12 godzin temu, Gość hmm napisał:

bedziesz miał 40 gr zamiast 35........policz prad to dołożysz do tego biznesu.  Wez pod uwage że nie tylko ty czy kilka osób trzyma tylko wiecej i jabłka jesienią może być tyle że sie zdziwicie skad tyle jest...........

Do tego biznesu dokładamy jako sadownicy  od jesieni , więc jeszcze parę groszy nierobi różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...