Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Optymista
10 minut temu, gosp.rolne napisał:

Zaczyna się szukanie ładnej ,zdrowej pietruszki.  A większość w ogłoszeniach to Arat który jak wiadomo nie toleruje nadmiaru wody.....będzie ciekawie .

A jest cos co toleruje nadmiar wody za chwile to wszystkiego beda szukac co nie gnije z jej nadmiaru i nie leje sie z worka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Optymista
2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Mało gdzie nie gnije , u mnie całe 4h ze sporym spadem a też zdarzają się  chore sztuki . Wiosna będzie złota dla nielicznych .

Tez tak sadze beda nieliczni s czesliwcy i ze wszystkim towarem marchewka nic lepiej nie jest to samo seler czy ziemniak bedzie baaardzo ciekawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik z centrum

Znajomy handlarzyk dzwonił wczoraj do mnie po długim czasie z zapytaniem :jak u mnie pietruszka ? bo z Kujaw  do tej pory wozi ale odchodzi  60% i już ma dość tej męczarni przy szykowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Znajomy handlarzyk dzwonił wczoraj do mnie po długim czasie z zapytaniem :jak u mnie pietruszka ? bo z Kujaw  do tej pory wozi ale odchodzi  60% i już ma dość tej męczarni przy szykowaniu .

bo jest posiana na kujawach głównie Arat,nie wszystkim gnije ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
3 godziny temu, Gość Gość kujawy napisał:

Mam 15ha arata na kujawach, nie wiem w którym miejscu on gnije. Obok comanche na próbę, sialem rozne odmiany i co do gnicia każdą tak samo nie lubi dużego nadmiaru wody.

 

Jak wszystko ale Arat wybitnie nie lubi nadmiaru wody,robi się siny ,dostaje plam i nie zaklinajmy rzeczywistości,on jest fajny na wczesny zbiór bynajmniej na ciężkich kujawskich glebach.  Ja się wyleczyłem z Arata już 3 lata temu. A też robię pietruszkę na sporym areale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...
W dniu 16.10.2021 o 14:03, Gość Mario Mario napisał:

Trzeba być głupim żeby przy dzisiejszych kosztach za 1.5 ręcznie przebraną sprzedawać szanujcie swoją robotę i rodziny Tak samo kupią ją po 2 czy 2.5

Skoczki muszą po 1.50 sprzedać przebieraną,nie mają rynku zbytu. Ale to dobrze odechce im się uprawy na najbliższe sezony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 weeks later...
Gość Mario Mario

Towar niby piękny ale bardzo gnije u nas na południu Polski zaczęli ciągnąć z kujawsko-pomorskiego i widziałem u znajomego po tygodniu zaczęło się wszystko ślimaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Leszek napisał:

Kupiłem na pograniczu swięt. i małop. pietruszkę 3 tygodnie temu 40ton i już zaczyna odjeżdżać. Powodzenia.

w tym roku wszelakie warzywo, ziemniak gnije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...