Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Nik mówi wszystko... Opolski dżodżunie, powiedz mi z jakiego kraju mogli by nasz zalać pietruszka? Chyba nie masz nic wspólnego z uprawa pietruszki pisząc takie brednie.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość OpolskiDżonun
4 godziny temu, Darekspire napisał:

Nik mówi wszystko... Opolski dżodżunie, powiedz mi z jakiego kraju mogli by nasz zalać pietruszka? Chyba nie masz nic wspólnego z uprawa pietruszki pisząc takie brednie.

Podaj e-mail nagram moje GOSPODARSTWO z pozdrowieniami  dla ciebie i wtedy zobaczysz co to jest prawdziwe rolnictwo

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Podaj e-mail nagram moje GOSPODARSTWO z pozdrowieniami  dla ciebie i wtedy zobaczysz co to jest prawdziwe rolnictwo

A mnie to twoje dziedzictwo guzik obchodzi.. chwalić to się chwali kolega pod kościołem w niedzielę.. tak że wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warszawiak

Nie wiem czy wiesz kolego ale jak u nas myta kosztuje powyżej 10zl to ściągano pietruszkę z Hiszpanii . Która była uprawiana pod nas, wzięli nasze nasiona arat i zasiali pod nas pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Warszawiak napisał:

Nie wiem czy wiesz kolego ale jak u nas myta kosztuje powyżej 10zl to ściągano pietruszkę z Hiszpanii . Która była uprawiana pod nas, wzięli nasze nasiona arat i zasiali pod nas pietruszkę.

Wiem i było to robione głównie pod amplusa, i która później zgniła w 90% znam temat. Był to jednorazowy incydent. I powiedzcie obaj, czy wpłynęło to jakoś znacząco na ceny i sprzedaż krajowej pietruszki tak jak to jest z marchwią czy ziemniakiem? Jest produkcja w innych krajach, Niemczech Francji Holandii Czechach czy Słowacji ale jest to w większości zagospodarowane w rodzimym kraju. To co trafia z zagranicy do Polski jest to ułamek procenta. A zapomniałem dodać że jest jeszcze sporą produkcja na Węgrzech.

Edytowane przez Darekspire
Rozwinięcie muśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warszawiak

Z tym że było robione to głównie pod amplusa to się nie zgodzę ponieważ, nasiona wysyłało sporo firm z pod Warszawy Kujaw i Gdańska z tego co wiem. Ten towar ktory przyjeżdżał do Gdańska i Bydgoszczy był znośnej jakości, napewno nie zgnity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warszawiak

A poza tym skoro na kujawach produkują słaba pietruszke jakościowo to co wam ona po rpzeszkadza skoro macie towar kryształ? Widocznie macie taki towar jak i na tych Kujawach że są dla was konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
Godzinę temu, Gość Warszawiak napisał:

A poza tym skoro na kujawach produkują słaba pietruszke jakościowo to co wam ona po rpzeszkadza skoro macie towar kryształ? Widocznie macie taki towar jak i na tych Kujawach że są dla was konkurencja ?

I tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Warszawiak napisał:

Coraz częściej jest poszukiwany towar dobrej jakości, więc nie gadaj głupot że towar słabej jakości jest dla ciebie konkurencja jeśli produkujesz klasę premium...

Towar niskiej jakości zaniża cenę towaru wysokiej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Warszawiak napisał:

W jakich cenach sprzedajecie warzywa korzeniowe? Ja marchew myta, worek 10kg, kaliber markerowy po 80gr. Pietruszki jeszcze nie robię.

A jak zejście marchewki,będę zaczynał na brudno w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Mario Mario napisał:

Jak patrzę i czytam ogłoszenia jak jeden przed drugim aby sprzedać zaniża cenę ludzie trochę honoru dla siebie trochę logiki w tym co robicie

To konkretnie po ile chodzi marchew na brudno w skrzyni handlowa? Mam 150 ton kal.2,5 -4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
14 godzin temu, Gość Mario Mario napisał:

Jak patrzę i czytam ogłoszenia jak jeden przed drugim aby sprzedać zaniża cenę ludzie trochę honoru dla siebie trochę logiki w tym co robicie

Logiki w sprzedaży nie ma,skoczek na ma bladego pojęcia o pietruszce,nasial,urosła,teraz wypchnąć trzeba bo mocno więdnie,brak bazy przechowalniczej,podstawa brak jakiegokolwiek rynku zbytu. Tak było z truskawką,czereśnią,ziemniakiem, kapustą,teraz z jabłkiem, doszla pietruszka. Nasiali tego na maxa i prędko,prędko,bo sąsiad powie ze jeszcze ona w polu,marnuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, Gość Warszawiak napisał:

Jak tam u was sytuacja z pietruszka, do domu za bardzo się klient nie pcha a na broniszach podobno też zejście słabiutkie.

Szykuje się pietruszkowa katastrofa. Obym się mylił, może deszcze coś jeszcze zmienią z ceną i ze zbytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Szczepanitoo

W tamtym sezonie znajomy, który ma własne pole i też handluje na pytanie czy sieję pietruszkę odpowiedział mi- "Na ch*j mam siać, jak pojadę na Kujawy i kupię w cenie kosztów produkcji". Także ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...