Skocz do zawartości

Siew marchwi i pietruszki


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Optymista
10 minut temu, gosp.rolne napisał:

Zaczyna się szukanie ładnej ,zdrowej pietruszki.  A większość w ogłoszeniach to Arat który jak wiadomo nie toleruje nadmiaru wody.....będzie ciekawie .

A jest cos co toleruje nadmiar wody za chwile to wszystkiego beda szukac co nie gnije z jej nadmiaru i nie leje sie z worka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Optymista
2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Mało gdzie nie gnije , u mnie całe 4h ze sporym spadem a też zdarzają się  chore sztuki . Wiosna będzie złota dla nielicznych .

Tez tak sadze beda nieliczni s czesliwcy i ze wszystkim towarem marchewka nic lepiej nie jest to samo seler czy ziemniak bedzie baaardzo ciekawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Znajomy handlarzyk dzwonił wczoraj do mnie po długim czasie z zapytaniem :jak u mnie pietruszka ? bo z Kujaw  do tej pory wozi ale odchodzi  60% i już ma dość tej męczarni przy szykowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Znajomy handlarzyk dzwonił wczoraj do mnie po długim czasie z zapytaniem :jak u mnie pietruszka ? bo z Kujaw  do tej pory wozi ale odchodzi  60% i już ma dość tej męczarni przy szykowaniu .

bo jest posiana na kujawach głównie Arat,nie wszystkim gnije ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość kujawy napisał:

Mam 15ha arata na kujawach, nie wiem w którym miejscu on gnije. Obok comanche na próbę, sialem rozne odmiany i co do gnicia każdą tak samo nie lubi dużego nadmiaru wody.

 

Jak wszystko ale Arat wybitnie nie lubi nadmiaru wody,robi się siny ,dostaje plam i nie zaklinajmy rzeczywistości,on jest fajny na wczesny zbiór bynajmniej na ciężkich kujawskich glebach.  Ja się wyleczyłem z Arata już 3 lata temu. A też robię pietruszkę na sporym areale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 16.10.2021 o 14:03, Gość Mario Mario napisał:

Trzeba być głupim żeby przy dzisiejszych kosztach za 1.5 ręcznie przebraną sprzedawać szanujcie swoją robotę i rodziny Tak samo kupią ją po 2 czy 2.5

Skoczki muszą po 1.50 sprzedać przebieraną,nie mają rynku zbytu. Ale to dobrze odechce im się uprawy na najbliższe sezony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Mario Mario

Towar niby piękny ale bardzo gnije u nas na południu Polski zaczęli ciągnąć z kujawsko-pomorskiego i widziałem u znajomego po tygodniu zaczęło się wszystko ślimaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Leszek napisał:

Kupiłem na pograniczu swięt. i małop. pietruszkę 3 tygodnie temu 40ton i już zaczyna odjeżdżać. Powodzenia.

w tym roku wszelakie warzywo, ziemniak gnije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...