Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dzisiaj Rybitwy 16 zł handlarzyki z przodu chcą 18 po 16 oddaja chłopy z tyłu 13 oddaja. Cwaniak z przodu jadą na tył tam od chłopa biara w po 16 oddaja więc warto iść na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Marek 65

Nie ma takiej ceny jak 20 zł Na chwilę obecną gruby churt 12 do 14 zł i zejście jak i zainteresowanie bardzo słabe.Pod Krakowem ceny na mniejszych giełdach 10 zł można kupić i to bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że rolnicy potrzebują kasy na świąteczną szynkę, ceny ziemniaka lecą na łeb na szyję. Kto ma dobry towar, zamknął magazyn i ubiera choinkę. Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku oraz wysokich cen na 2020 rok wszystkim życzę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrokom Trade napisał:

Bo porządne hurtownie kupują porządny towar.

 

1 godzinę temu, Agrokom Trade napisał:

Bo porządne hurtownie kupują porządny towar.

No i Wesołych Świąt wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 02:58, Gość Marek 65 napisał:

Nie ma takiej ceny jak 20 zł Na chwilę obecną gruby churt 12 do 14 zł i zejście jak i zainteresowanie bardzo słabe.Pod Krakowem ceny na mniejszych giełdach 10 zł można kupić i to bez żadnych problemów.

Zapomniał Pan dodać, że ziemniaki nie jadalne hurt 12 do 14 zł

Jadalny to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Cezio napisał:

Zapomniał Pan dodać, że ziemniaki nie jadalne hurt 12 do 14 zł

Jadalny to inna bajka

Jadalny, dzisiaj rozładowane 24 tony po 16.5 worek, do poniedziałku jeszcze dwa auta zamówione a już miałem świętować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis slaby zolty moze chwile w promocji byl na hurtowni w Radomiu po 16 zl tyle mi hanlarze z domu placa gieldowi.  Zobaczymy po nowym roku jak narazie cena spada.. Bo na worki sprzedaja taniej niz do hurtu janusze biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych waszych kłutni że ziemniak jest po 10 czy po 20. Skoro jeden pisze że sprzedał po 10 to kretyn i idiota i niech lepiej z gospodarki zrezygnuje a ten co po 20 to jest Gość bo ceni swoją pracę i wie że taki rok się szybko nie powtórzy i trzeba wyciągnąć ile się da

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem skąd wy bierzecie te ceny chyba tylko by pisac na forum, wszystkie hurtownie, skupy, pośrednicy opierają sie na cenach z gield jak zjazdowa, bronisze, targpiast. Na gieldach cena wyjsciowa to 15zl-worek, do tego zero ruchu, wiec jak moze ktos zaplacic 20, 22zl i jeszcze na tym zarobic. Pomyslcie co piszecie. WESOLYCH SWIAT!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 09:40, Ziemniak napisał:

Naprawdę nie wiem skąd wy bierzecie te ceny chyba tylko by pisac na forum, wszystkie hurtownie, skupy, pośrednicy opierają sie na cenach z gield jak zjazdowa, bronisze, targpiast. Na gieldach cena wyjsciowa to 15zl-worek, do tego zero ruchu, wiec jak moze ktos zaplacic 20, 22zl i jeszcze na tym zarobic. Pomyslcie co piszecie. WESOLYCH SWIAT!!!!!!!

Tak się składa, że moi hurtowi odbiorcy nie opierają się na cenach giełd, tylko na jakości towaru. Od dłuższego czasu za ładną Laurę, Galę płacą 16.5 zł za worek i po takiej cenie już mam zamówienia po nowym roku. Wesołych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gospodarstwo rolne

no niektórych to faktycznie ułańska fantazja ponosi z tymi cenami... po 25 to mogą sobie sprzedawać z domu ale po 5 worków na tydzień maksymalna cena w hurcie do wyciągnięcia u nas Wlkp 18-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość pp
9 godzin temu, Gość Gospodarstwo rolne napisał:

no niektórych to faktycznie ułańska fantazja ponosi z tymi cenami... po 25 to mogą sobie sprzedawać z domu ale po 5 worków na tydzień maksymalna cena w hurcie do wyciągnięcia u nas Wlkp 18-20

Masz rację że po 25 z domu kilka worków w tygodniu ale widzę po waszych wpisach że to nie jest uczciwe że płacą mi więcej niż na giełdzie za pewny towar. Będę musiał zejść z ceny ? ha ha a tak na marginesie każdy niech ceni ile chce ale obniżając cenę okradacie siebie i innych chcących zarobić raz na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Godzinę temu, Agrokom Trade napisał:

Otwórz sobie sklep i zarabiaj na kilogramie ziemniaków 20 groszy, będziesz milionerem.

Skoro sklep zarabia 20 groszy, rolnik 1 zł albo i nie,   to kto zarabia tą różnicę ok. 1.5 zł na kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...