Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość swietokrzyskie
15 minut temu, marl napisał:

Nie rozumiem o co takie wzburzenie. Tyle oferują rolnikom handlarze... 

kto tak proponuje?nie pisz nazwisk napisz miejscowości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podlasin

Ty denar ale ty jesteś MĄDRY gazowali to hitlerowcy tego ziemniaka co ty masz to bym swoim świniom nie dał bo mam dla nich szacunek _FARMERZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Gość swietokrzyskie napisał:

kto tak proponuje?nie pisz nazwisk napisz miejscowości 

Pisałem wcześniej. Najtańsza gielda w skalbmierzu. Górale nie przyjechali, Ci co byli oferowali 8 zl. Nikt nikogo nie zmusza do sprzedaży. 

Klikac niedowiarki w oferty zdesperowanych rolników:  1 oferta , oferta 2 . W ogłoszeniu wołają 9 i 10 zł, to co na giełdzie jak proponowali 8 zł to źle? Sami rolnicy zbijają ceny. To macie ich ogłoszenia z tego forum. Ktoś jeszcze nie wierzy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

W nowym sezonie o 8 zł przy takich nasadzeniach będzie można tylko pomarzyć ! Także nie narzekajcie bo jak będzie towaru to i po 3 zł będziecie oddawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Tak tylko nawet odmiany nie podał to chyba wszystko wyjaśnia ze nie nadające się do jedzenia ? a ta owacja to też trochę już leży i napewno z kielkiem i bez wagi ehh nic tylko tanio kupować. Ludzie sami się nakręcacie i siejecie zamęt. Przeanalizujcie dokładnie ogloszenia. To tak jak byś kupował auto gdzie taniej a nie sprawdzał stanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
2 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

W nowym sezonie o 8 zł przy takich nasadzeniach będzie można tylko pomarzyć ! Także nie narzekajcie bo jak będzie towaru to i po 3 zł będziecie oddawać

Nie siej zamętu i psuj ludzią w głowie handlarzyku bo sam nie wiesz co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PYRA
W dniu 2.05.2020 o 16:27, marl napisał:

Siadła cena w Małopolsce. Na najtańszej w kraju gieldzie w Skalbmierzu, zolty ziemniak nawet 8 zl, czerwony minimalnie droższy. I co, nie ma komu sprzedać. Za mało kupujących. Jeszcze tydzień temu handel był lepszy, wszyscy trzymali cene... Wykorzystali to Ci, którzy byli poinformowani ze spadnie cena i sprzedali zoltego po 10-12 zł. Gastronomia leży, znam takich co myśleli że w maju będzie po 20 zl/worek. Trzymajcie dalej, będą wybory prezydenckie to ruch się zrobi :)

W Skalbmierzu może najtańsza ale też najgorszy syf jaki znam w kraju.Tam co wyprawiają rolnicy to szkoda gadać. Więc nie chwal się ze po 8 zł bo tego to za darmo bym nie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
53 minuty temu, Gość PYRA napisał:

W Skalbmierzu może najtańsza ale też najgorszy syf jaki znam w kraju.Tam co wyprawiają rolnicy to szkoda gadać. Więc nie chwal się ze po 8 zł bo tego to za darmo bym nie chciał

Syfa to masz ty a w Skalbmierzu ziemniak jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
W dniu 3.05.2020 o 22:20, Gość Gosc. napisał:

Syfa to masz ty a w Skalbmierzu ziemniak jak wszędzie.

nie raz kupiłem tam gnój w workach i już bym tam nie pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Gość napisał:

nie raz kupiłem tam gnój w workach i już bym tam nie pojechał

Zapłaciłeś jak za gnój to co chciałeś dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
7 godzin temu, Gość FFQ napisał:

Zapłaciłeś jak za gnój to co chciałeś dostać ?

Płaciłem tak jak wszyscy sami sobie spierdoliliście opinie ładując wszystko jak leci do worka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Płaciłem tak jak wszyscy sami sobie spierdoliliście opinie ładując wszystko jak leci do worka

Tyle lat tam kupujemy i jedno mogę poradzić jak  w dowcipie o policjantach: jak sam nie potrafisz  kupujcie we dwóch ,jeden niech patrzy drugi płaci a jak lubisz wypić zabierz kierowcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Das 87
W dniu 6.05.2020 o 16:42, Gość Gość napisał:

Płaciłem tak jak wszyscy sami sobie spierdoliliście opinie ładując wszystko jak leci do worka

Płaciłeś tak jak wszyscy bo podleciałeś do gościa gdzie kupców było dużo. A czemu było dużo kupców? Bo chłop wiedział że ma g... do sprzedania i puścił po cenie. A Ty myślałeś że ma do sprzedania złoto za.prawie darmo to kupiłeś g... W papierki to do kogo masz pretensje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

starego już nie chcą trzeba będzie przetrzymać do jesieni to się kase ryrwię.Albo będzie trzeba go w środek do worka wrzucić i sprzedać za młodego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rozmyślania

Po co wogóle sadzicie ziemniaka skoro już płaczecie ? żal mi was jesteście żałośni, na strajkach was nie widać, ale tu mądrali pełno. W zeszłym roku o tej porze ziemniak był 30zł worek dziś nie ma kto dać 12zł czyja to wina? Rząd zamknął wszystkie gastronomie teraz niech nam dopłaci. Firmy zalewają rynek importem frytkowym bo przetwórnie na zachodzie stoją ot cała prawda. Więc należy domagać się pieniędzy od władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość Rozmyślania napisał:

Po co wogóle sadzicie ziemniaka skoro już płaczecie ? żal mi was jesteście żałośni, na strajkach was nie widać, ale tu mądrali pełno. W zeszłym roku o tej porze ziemniak był 30zł worek dziś nie ma kto dać 12zł czyja to wina? Rząd zamknął wszystkie gastronomie teraz niech nam dopłaci. Firmy zalewają rynek importem frytkowym bo przetwórnie na zachodzie stoją ot cała prawda. Więc należy domagać się pieniędzy od władzy.

Przecież ząd taki dobry i daje na lewo i prawo- pincet plus czynastki do krowy do maciury teroz tarcza antykryzysowo- kto tyle dol? Tamci ino kradli i do Niemiec wywozily. Zadzo bardzo dobrze pieniędzmi co mafii i peło odebrali! Nie cza już nic wiency ludziom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...