Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vineta
3 godziny temu, Gość Alfabeta napisał:

Co ty gadasz właśnie ten rok będzie rekordowy 

Bedziecie zostawiac te ziemniaki na polach. Ja swoje zdetaluje chocby po zl. Zreszta nie ma zbytu nakazdy towar. Wroclaw we wtorek mlody 8 dzi 6 w poniedzialek bedzie 3.szybko dojdziecie mysle do 50 gr potem 20 biznesmeni ESI EWI DOL  a i ci z DOA tacy sami madrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogaty Sieradzak
2 hours ago, Guest vineta said:

Bedziecie zostawiac te ziemniaki na polach. Ja swoje zdetaluje chocby po zl. Zreszta nie ma zbytu nakazdy towar. Wroclaw we wtorek mlody 8 dzi 6 w poniedzialek bedzie 3.szybko dojdziecie mysle do 50 gr potem 20 biznesmeni ESI EWI DOL  a i ci z DOA tacy sami madrzy

 

3 hours ago, Krzysztoff said:

Ja nie pamiętam, żeby tyle było nasadzone ziemniaka, a jestem w temacie jakieś 20 lat. Mowa o Sieradzu.

Wszyscy chcą zarobić. Co się dziwisz? Chciałbys mieć monopol na uprawę ziemniaka? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 10876
3 godziny temu, Krzysztoff napisał:

Ja nie pamiętam, żeby tyle było nasadzone ziemniaka, a jestem w temacie jakieś 20 lat. Mowa o Sieradzu.

Mówią mróz to się wyrówna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vineta
1 godzinę temu, Gość Bogaty Sieradzak napisał:

 

Wszyscy chcą zarobić. Co się dziwisz? Chciałbys mieć monopol na uprawę ziemniaka? ?

Jakby wszyscy sadzili tak iak ja do 3 ha max to by zarobili. Nie ma potrzeby sadzic po 15 20 ha i dazyc jak najszybciej do 5zl za 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel
5 godzin temu, Gość vineta napisał:

Jakby wszyscy sadzili tak iak ja do 3 ha max to by zarobili. Nie ma potrzeby sadzic po 15 20 ha i dazyc jak najszybciej do 5zl za 15

Ale nie wszyscy mają po 3 hektary jak Ty więc się nie wymądrzaj ja sadze 30 i będę zwiększać bo Somsiad też zwiększa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
Godzinę temu, Gość Pawel napisał:

Ale nie wszyscy mają po 3 hektary jak Ty więc się nie wymądrzaj ja sadze 30 i będę zwiększać bo Somsiad też zwiększa 

Osłabiają mnie tacy ludzie ,zwiększaj twoja sprawa tylko potem nie płacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek

W tym roku to jeden przez drugiego będą psuć cenę bo taka jest prawda że chłop to umie nasadzić i się narobić ale handlować to już nie potrafi.... Taka mentalność kiedy to się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel
2 godziny temu, Gość Arek napisał:

W tym roku to jeden przez drugiego będą psuć cenę bo taka jest prawda że chłop to umie nasadzić i się narobić ale handlować to już nie potrafi.... Taka mentalność kiedy to się zmieni

Jak przestaniesz sadzic - przeważnie Ci co mają najwięcej do powiedzenia najszybciej opuszczają cenę 

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Krakow

Ziemniaka rumuńskiego dużo w Krakowie Ale nie idzie bo grecki piękny towar jest po 1.80 do 2 zł to kto to kupi za 3 zł tak więc na Rumunie nikt w tym roku kokosow nie zrobi jak w roku poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość potentat

Panowie nie straszcie tym rumunem  czy innym dziadem co roku jest takie gadanie ile to towaru wjezdza do nas a z drugiej strony to co wy byscie chcieli zeby co roku było 3 zł za kg za uprawę rośliny które dziecko z podstawówki jest w stanie wyhodować i wszystkie prace są zmechanizowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bi 58

Pany sadzeniaki były drogie to i ziemniak nie będzie tani. Zresztą koszty idą w górę pracownik, maszyny nawoz a wy, że już tani będzie trzymać 30 zł za wora jak w tamtym roku dało się dało i kazdy wczesnego sprzedał. Jakby nie to, że ściągali do nas ziemniaki z Litwy Łotwy czy Niemiec cało zimę to mimo virusa każdy by sprzedał w dobry pieniarzkach ale szczęście rolnika jest nieszczęściem konsumenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnold

Jeszcze zobaczycie i wspomnicie co mówię,, żebyście się nie zdziwili jak ziemniaki będą jeszcze droższe jak w tamtym roku,, pogoda jest nie przewidywalna także ilość nasadzeń nic nie wróży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alfabeta
Just now, Guest Arnold said:

Jeszcze zobaczycie i wspomnicie co mówię,, żebyście się nie zdziwili jak ziemniaki będą jeszcze droższe jak w tamtym roku,, pogoda jest nie przewidywalna także ilość nasadzeń nic nie wróży. 

No chyba wszyscy chca wysoka cene ziemniaka. Oby potwierdzily sie twoje slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...