Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seba

Po wielkie  ? sądzicie jak nie macie zbytu a potem płacz że nie ma ceny, nie ma plonu jak nie masz zbytu to zmień branże. Potem stoi taka jedna d*pa z drugą na giełdzie i oddaje za darmo i płacze a sam nasadzi jak debil. Osobiście sądzę 30 ha co roku, ale na giełdzie nigdy nie byłem a giełda niestety dyktuje cenę. Też mogę wsadzic ponad 100 ha bo na ziemniaku trochę więcej jak na zbożu, ale bym musial kisić się na giełdach i prosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retusz
11 godzin temu, Gość Rozmyślania napisał:

Po co wogóle sadzicie ziemniaka skoro już płaczecie ? żal mi was jesteście żałośni, na strajkach was nie widać, ale tu mądrali pełno. W zeszłym roku o tej porze ziemniak był 30zł worek dziś nie ma kto dać 12zł czyja to wina? Rząd zamknął wszystkie gastronomie teraz niech nam dopłaci. Firmy zalewają rynek importem frytkowym bo przetwórnie na zachodzie stoją ot cała prawda. Więc należy domagać się pieniędzy od władzy.

dobrze nie dopłaci, z pustego to nawet Salomon nie naleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
40 minut temu, marl napisał:

Po co sprowadzac? Za dwa tygodnie już będzie polski ziemniak... Dajcie zarobić naszym rolnikom. 

Po to, że cały światowy handel polega na expocie i imporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
13 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Po to, że cały światowy handel polega na expocie i imporcie. 

Czytać nie umiesz? Napisałem wyraźnie, że nasze będą i dajcie zarobić Polakom... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
12 godzin temu, Gość Sieradzki napisał:

Sprowadzać naturalnie handlarze będą jeśli będzie się to opłacać. Oby tylko nie sprzedawali jako polskie i nie przesypywali w polskie worki ?

Jakie polskie worki?? chyba chciałeś napisać chińskie worki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marl napisał:

Czytać nie umiesz? Napisałem wyraźnie, że nasze będą i dajcie zarobić Polakom... 

moze ja tez chce zarobić dlatego sprowadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...