Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian

Witam ja alwe załadowałem wczoraj dwa samochody po 1,8 za samo jabłko, bajka a w tamtym roku nie powiem 0,9. raz się uda raz nie ale warto trzymać cenę skoro idzie ona w górę bo nie wiadomo jaki będzie kolejny rok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość pff heheh

To jest moj ostatni wpis na tym forum bo nie podoba mi sie to co robi Administrator wiem jedno jak sprzedawałem pod koniec lutego i na początku marca czerwone po 1,1zl princa po 1.65 goldena po 1.5 od 7+ to wszyscy mówili że kłamię wiec uważam tych wszystkich którzy tak krzyczą o podawanie nazw firm za zwykłych nieudaczników którym sie nie chce może nie mają odwagi wynegocjować kasy extra a może poprostu mają kiepski towar i muszą oddać za ile ktoś da niestety takim sadownikom jak ja psują cenę pozdrawiam i życzę wysokich cen

 

w snach chyba sprzedałeś princa po 1,65 w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Eccofruts płaci idaret 1,0 szampon ligol jonagoret 1,20 Aplex 1,0 jabłko czerwone Sadex1,10 jabłko czerwone

Jakie ceny za białe jabłko golden+7mutsu+7???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fredek

Tak jak pisałem przed niedziela, idared 1.2 okolice warki, Gloster 1.1. Grupy 1.1 za idareda. I teraz coś dla was cwaniakow -po co mam pisać kto tyle płaci? Szukajcie zbytu. Mi nilt nic za darmo na tacy nie podaje. Poza tym nie wiem czy słyszeliscie jeden z drugim szczególnie pan od rumuna o tajemnicy handlowej

 

Ktos się za dużo filmów naoglądał. W Polsce nie istnieje coś takiego jak tajemnica handlowa, co najwyżej tajemnica przedsiębiorstwa. A podawanie cen na forum nie stanowi jej złamania, bo każdy Kowalski, który zadzwoni do danej firmy takową informację dostanie. Nikt tutaj nie podaje tajemnic firmowych - technologicznych czy ekonomicznych.

A te ceny są ogólnodostępne, trzeba tylko podzwonić! 

Koledze się coś wyraźnie pomerdało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Ciekawy

Tak. Dziękuję

Ciekawe dlaczego administrator w dniu wolnym od pracy po kilka razy loguje się na forum, tylko w tym dziale? I jak w dniu wczorajszym napisałem o tym to skasował Mój wpis.

Oto obraz braku stronniczosc!!!!

 

 

 

------------------------------------

Szanowny Panie Ciekawy,

 

NIe skasował tylko przeniósł na śmietnik jako nie związany z tematem wątku. Śmietnik jest tutaj: https://www.igrit.pl/forum/topic/363-śmietnik/?p=8970

 

Znajdzie Pan tam odpowiedź na Pana pytania.

 

Zostawię tą wypowiedź dłużej niż jeden dzień bo widze, że Pan tylko raz dziennie tutaj zagląda i przez to odpowiedź do Pana nie dociera.

 

Informuję, że wszelkie wypowiedzi w tym wątku niezgodne z tematem będą na śmietnik przeniesione natychmiast po zauważeniu.

 

Pozdrawiam

 

Administracja

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość płk. Wolski

okolice Grójckie oraz Wareckie, wraz Białą Rawską. Idared 6,5+ od 80gr do 1.2zł na sortowanie i na juz, przy czym wiecej powyzej złotówki.i narazie jeden oferuje 1.2 od 7+. A jak sie mowi ze bez gradu to nie wierza oO.


P.s. Do Admina/moderatora

Jeżeli poda się cene i produkt oraz odbiorcę, jest to już oferta handlowa ("informacja"),
A to już jest sprzeczne z waszym regulaminem Rozdzial I, punkt 7.

"7..Zabronione jest wykorzystywanie Serwisu przez Użytkowników lub osoby trzecie do przesyłania niezamówionej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204, z późn. zm.). "

add.
oraz narusza częsciowo to punkt 43 Rozdział VII.

Takie pytanie panie moderatorze? Czy czytal pan wlasny regulamin i czy ten post tez zostanie usuniety:)

Aby nie mądrzyć sie tylko pomoc moge podpowiedziec ze jezeli ktos sie nie zgadza z wypowiedziami i opiniami na temat cen "Gości" to ma prawo ich nie czytac. Weryfikacja osob zarejestrowanych jest dosc obszerna i mysle dosc wiarygodna, ponad to chyba wystarczy jak 2-3ch potwierdzi cene a zwlaszzca jakis zarejestrowany uzytkownik... a jesli nie to tak jak napisalem powyzej. "Wolność i swoboda!"

 

--------------

 

Szanowny Panie Pułkowniku,

 

Bardzo dziekuje za te poniekąd trafne uwagi.

 

Rozumując jednak tym kluczem to wiekszość postów na forum o cenach można potraktować jako oferta handlowa.

Akurat ten wątek jest o cenach i podawanie cen skupu w czysto informacyjnym celu bez nagabywania, spamowania i akwizycji uważamy za zgodne z regulaminem aczkolwiek na pograniczu.

 

Pozdrawiamy

 

Administracja Forum

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rumun przyslal mi zdjecia goldena 8+ z austri po o.28 euro z austri i nie kazal mi kupywac goldena

Po 1.1 glupi czy co

to nie kupywuj inni kupią po 1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

Kolego takie bajki o cenie jabłek w austri to możesz dzieciom na dobranoc opowiadać, ceny tam oscylują w okolicach 0,40 euro plus koszty transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Podaj maila i podesle ci fakture zakupu jezeli jest jablko w austri po 0.40 to podniescie cene bo po niedzieli

Pewnie 100 tirow austriakow sie postawi ja bym podniosl cene i przetrzymal do sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid

Jak się nie możesz dokupić to nie płacz na forum tylko szukaj towaru gdzie indziej, może u Chińczyków?
W Austrii na ten czas zostało może z 8 tysiecy ton jabłek i mówisz, że zabierze jedna osoba 2 tysiące ton po weekendzie?
Te 100 tirów w kolejce będzie czekało? :D
Można sprawdzić na stronie WAPA jakie są zapasy, 1.04.17- 14 tysięcy ton; 1.04.16- 76 tysięcy ton, lekka różnica prawda?
Austria dostała śniegiem w zeszłym roku i jabłek to oni za dużo nie mieli, tym bardziej na handel.
Także, idź szukać głupich gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Wlasnie tak mi mowi ten rumun na razie ma na skladzie 30 tirow i martwi sie czy zdazy sie wysprzedac

Przed pojawieniem sie taniego jablka ja koncze kase na zakup pierwszego tira jeszcze mi wystarczy na tydzien

Balowania i jade do rumuni bo mam zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Adrian

co do ceny jablek uwazam ze jest hustawka
Ja do tej pory skupywalem jablko drobne po 70 gr idareda po 90 gr i ptinca po 1.3
Zaladowalem tyle tirow ile mi zamowil rumun
Na razie kazal sie wstrzymac jezeli bedzie idared po 1.5 i kaze mi kupowac bede kupowac
A jezeli bedzie po 70 gr i nie kaze mi kupowac to nie bede kupowac
Mam tyko pytanie do administratora dlaczego maja odpowiedz dla idioty mariana zostala
Usunieta

-------------------------
Witam,
Szczerze to od wczoraj od godziny 18:33 nic nie usuwaliśmy więc może ostatecznie nie wysłał Pan tej odpowiedzi?
A w sumie to powinniśmy usunąć i zaraz to zrobimy tą jego wypowiedź jako zupełnie nie związaną z tematem i osobistą wycieczkę.
W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu na e-mail: kontakt (małpa) igrit.pl aby nie zaśmiecać wątku.
Pozdrawiam
Administracja Forum

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...