Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Czegoś takiego tu nie będzie bo też w innych miejscach się nie sprawdziło tzn., że ktoś poda cenę i poda też namiar kupca, ktoś powie, ze sprzedał idareda za 1.50 ale nie powie gdzie i komu, aby może skoro ma taki gość jeszcze tira na stanie więc co konkurencje sobie zrobi? Nawet na forum sadownictwo jak ludzie czasami na priva pisali o namiar to chwalący przepadali nikt nie powie jedźcie tu i tu bo tu płaca najlepiej, to się nie przyjmie bynajmniej nie w tym kraju i przez najbliższe 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa napewno po pierwsze dane osobowe a po drugie sprzedawałem jabłka kupiec mi dał 10 groszy więcej za ładny towar i ogólnie potrzebował drugi chciał kupić pochwalił się że ten pierwszy mi dał tyle i powiedziałem dokładnie kto to ten odrazu za telefon do niego dlaczego on tyle płaci i tak oto skończył się handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zasada dotyczy całego forum (ziemniak, warzywa itp....).

Przecież nie mogą być równi i bardziej równi. :-)

Panie Administratorze czy podawanie danych osobowych bez czyjejś zgody jest zgodne z prawem. A gdzie ochrona danych osobowych, wiele firm kupuje pod nazwiskiem właściciela.

Czy aby napewno dobrze Pan to przemyslal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

co ci rozwalono ?? przecież możesz pisać jak zawsze, byle by konkretny a nie dyrdymały

Firmy mają stałych dostawców i wiedzą na jaką jakość towaru mogą liczyć jednemu dorzucą 10gr lub wiecej od drugiego w normalnym sezonie wcale nie chcą bo tylko mają kłopot przy sortowaniu i na rozliczeniu i taka jest prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabłek jest już mało ,a zapotrzebowanie ogromne ,ceny wzrastają i już niedługo będą po2zł ,i jeszcze od połowy maja będzie można przekazywać jablka na dary ,to jeszcze cena wzrośnie , a w czerwcu to moze i będzie po3zl bo czereśnie i Genewa wymarzly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten rumun powiedzial ze on ma dwie chlodnie pelne jablek

I ma w sejfie troche kasy roznica miedzy sejfem a chlodnia jest taka

Ze co jest w sejfie nigdy nie potanieje ani sie nie zepsuje

I nie bieze pradu

W chlodniach muwi moze i podrozec moze i potaniec moze sie i

Zepsuc a najbardziej to go wkurza ze bierze prad

Nie wiem czy jest facet madry czy glupi

Ja jestem za mlody w tym handlu na razie zawiozlem

Mu 27 tirow i dalej mam pieniadze na dziesiec

Jak tak czytam to obawiam sie ze skupie

I chyba w ten wekend uderze w pijanstwo

Przynajmniej jednego przepije i zostanie

Mi do kupienia 9 tirow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabłek jest już mało ,a zapotrzebowanie ogromne ,ceny wzrastają i już niedługo będą po2zł ,i jeszcze od połowy maja będzie można przekazywać jablka na dary ,to jeszcze cena wzrośnie , a w czerwcu to moze i będzie po3zl bo czereśnie i Genewa wymarzly

 

 

tak tak będzie po 3 złote a w lipcu po 4 :D   ehh ludzie ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mysli że pieniądze nie tracą w sejfie to tak, jest głupi...

Jabłek coraz mniej, przetwórstwo się budzi 0.58 za suchy na zakladzie na przyszły tydzien dla rolnika. +8 od dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fredek

O matko, ale dywagacje kto ma racje. Już byście przestali pie****, znaczy się dyskutować i zaczęli wrzucać konkrety. Co z cenami? Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Idared 1.10 zł Gloster 1.05zl

 

 

----------------------------------

 

Gdzie tak płacą? Miejscowość?

 

Proszę podawać więcej danych.

 

Administracja

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Ja dla rumuna skupuje po 90 gr idareda i na razie nie mam problemow z zaladowaniem tirow

Mam propozycje i 1.5 ale takie jablko rumun bierze na przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goscie

Tak jak pisałem przed niedziela, idared 1.2 okolice warki, Gloster 1.1. Grupy 1.1 za idareda. I teraz coś dla was cwaniakow -po co mam pisać kto tyle płaci? Szukajcie zbytu. Mi nilt nic za darmo na tacy nie podaje. Poza tym nie wiem czy słyszeliscie jeden z drugim szczególnie pan od rumuna o tajemnicy handlowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maja

Tak jak pisałem przed niedziela, idared 1.2 okolice warki, Gloster 1.1. Grupy 1.1 za idareda. I teraz coś dla was cwaniakow -po co mam pisać kto tyle płaci? Szukajcie zbytu. Mi nilt nic za darmo na tacy nie podaje. Poza tym nie wiem czy słyszeliscie jeden z drugim szczególnie pan od rumuna o tajemnicy handlowej

dobrze piszesz, że cwaniaki chcą wszystko na tacy podane, polak to taki jest że jeszcze zadzwoni i powie kupcowi żeby nie brał od innego że on da taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem przed niedziela, idared 1.2 okolice warki, Gloster 1.1. Grupy 1.1 za idareda. I teraz coś dla was cwaniakow -po co mam pisać kto tyle płaci? Szukajcie zbytu. Mi nilt nic za darmo na tacy nie podaje. Poza tym nie wiem czy słyszeliscie jeden z drugim szczególnie pan od rumuna o tajemnicy handlowej

 

Prosimy pisać te informacje po to aby je uwiarygodnić. Można podać choćby przy jednej cenie (np. Grupie) kto tak płaci.

 

W przeciwnym wypadku jeśli ktoś się nie przedstawia tylko jako Anonim podaje ceny i nie podaje źródła to nie wiadomo czy to brać na poważnie czy między bajki włożyć.

 

Oczywiście tajemnica handlowa swoją drogą obowązuję ale wtedy cena kupna/sprzedaży jest też jej częścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Prosimy pisać te informacje po to aby je uwiarygodnić. Można podać choćby przy jednej cenie (np. Grupie) kto tak płaci.

 

W przeciwnym wypadku jeśli ktoś się nie przedstawia tylko jako Anonim podaje ceny i nie podaje źródła to nie wiadomo czy to brać na poważnie czy między bajki włożyć.

 

Oczywiście tajemnica handlowa swoją drogą obowązuję ale wtedy cena kupna/sprzedaży jest też jej częścią.

a to sobie kasujcie i tak ceny jabłek pójdą w góre a wy wcale nie jestescie obiektywni tylko trzymacie ze skupczykami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sobie kasujcie i tak ceny jabłek pójdą w góre a wy wcale nie jestescie obiektywni tylko trzymacie ze skupczykami 

 

Panie 'Gość'

 

Z nikim nie trzymamy a jedynie chcemy aby to forum niosło jakieś merytoryczne treści oparte na faktach i wartościowe dla czytających.

 

Jeśli ma Pan jakieś konkretne propozycje to chętnie ich wysłuchamy i rozpatrzymy.

 

A co do cen jabłek to dobrze jeśli cena pójdzie w górę, może wtedy zwrócą się koszta ich tak długiego przechowywania.

 

Pozdrawiamy

 

Administracja Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

to jak pójdą w góre to sie ciesz i czekaj w takim razie, po co to oznajmiać w kólko wszystkim wokół że zaraz bedzie drożej skoro to taka oczywistość ? wiesz ile ludzi ma pełne komory ? to sie dowiesz za nie długi czas. Nie jesteś wiarygodny bo jakbyś był taki pewny siebie to byś nie pisał że zdrożeje, wujki dobra rada już byli tutaj co kazali nie sprzedawac przemysłu po 0,50 bo bedzie po 0,70, potem sypali po 0,35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Idared 1.10 zł Gloster 1.05zl

 

 

----------------------------------

 

Gdzie tak płacą? Miejscowość?

 

Proszę podawać więcej danych.

 

Administracja

 

Proszę bardzo. Marcin z Dębego tak płaci jabłko do sortowania. Zadowolony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sadownik

To jest moj ostatni wpis na tym forum bo nie podoba mi sie to co robi Administrator wiem jedno jak sprzedawałem pod koniec lutego i na początku marca czerwone po 1,1zl princa po 1.65 goldena po 1.5 od 7+ to wszyscy mówili że kłamię wiec uważam tych wszystkich którzy tak krzyczą o podawanie nazw firm za zwykłych nieudaczników którym sie nie chce może nie mają odwagi wynegocjować kasy extra a może poprostu mają kiepski towar i muszą oddać za ile ktoś da niestety takim sadownikom jak ja psują cenę pozdrawiam i życzę wysokich cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...