Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HandelZagranica
2 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Ciekawe dlaczego w tamtym roku nie byłeś taki mądry tylko żebrałeś żeby ci ktoś dał 3zł za worek nie martw się kupiec za darmo nie powiezie w przeciwieństwie do rolnika

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość HandelZagranica napisał:

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Sorry że cię uraziłem ale to był  komentarz do wcześniejszego postu a z tymi autami może masz i więcej tylko się cieszyć a co do psucia ceny to nikt jej bardziej nie psuje niż sami rolnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość HandelZagranica napisał:

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Jak ty się chwalisz że twoje auta są droższe,

to jesteś naprawdę biedny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Góral

A niech panowie towar bedzie drogi zarobimy wszyscy a dziady którzy chcą płacić za ziemniaka 3 zł przestaną chandlować i wszyscy będą zadowoleni.Ja tez myślę że po nowym roku zdrożeje towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 150 worków sprzedane po 9 zł w Proszowicach na giełdzie za ładny towar kupcy płacą  7.50 to jeden góral ładował na ciezarówkę ale mogło się z worków lać nie zwracał uwagi byle by worek był.Tak ze Panowie za tydzień juz 10 zl za porządny towar można będzie wziąść.Nie puszczamy z ceny bo nawóz nic nie staniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

no i czym tu się chwalić ? WLKP 12 zł/worek z domu ilości 150 worków jednorazowo bez stania i koczowania na giełdzie, a i tak myślę że to bardzo tanio.

Potwierdzam cenę, przy ilościach 1000 worków również z domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan P.
6 hours ago, Guest Gość said:

Teraz nawóz niech drożeje przy tej cenie ziemniaka

Kim ty jesteś, że takie bzdury wypisujesz? Kupcem, który nie ma pojęcia o kosztach produkcji?

14 za 15 kg to była dobra cena w poprzednich latach, teraz to już nie rusza po wzoście cen nawozów, energii, paliw, żywności, robocizny, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal_mazowieckie

No właśnie. Co z tą cena. Może widać jakieś delikatne ruchy, ale są tak nieduże, ze nie bardzo można je uznać za ekonomicznie dodatnie. 

Jak to jest z ta jakością? U mnie nigdy ziemniaki nie śniły. Zawsze zdrowe każdą odmiana. W tym roku słabo. Gnije, lecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

nie do końca.... odchodzi do lamusa sprzedaż w workach na giełdach itp. bo teraz ludzie idą raz w tygodniu do marketu i kupują kilka kilo lub siatkę 2,5 kg a kto wstawia na markety ? pakowalnie. Teraz handluje się z pakowalnią a nie z mirkiem handlarzem co po 100 woreczków zabiera. Pakowalnie więcej płacą za pyrę luzem niż większość co sprzedaje zapakowaną przesortowaną w worku. No ale to trzeba mieć odpowiednie odmiany i jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
23 godziny temu, Gość Mati napisał:

W Kielcach nie ma kto nawet 9zł dać za ładnego ziemniaka żółtego

Cena jest wszędzie taka sama +- 1zl i nie słuchaj tych co na psychotropach jadą że 15 za 15 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...