Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HandelZagranica
2 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Ciekawe dlaczego w tamtym roku nie byłeś taki mądry tylko żebrałeś żeby ci ktoś dał 3zł za worek nie martw się kupiec za darmo nie powiezie w przeciwieństwie do rolnika

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość HandelZagranica napisał:

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Sorry że cię uraziłem ale to był  komentarz do wcześniejszego postu a z tymi autami może masz i więcej tylko się cieszyć a co do psucia ceny to nikt jej bardziej nie psuje niż sami rolnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość HandelZagranica napisał:

Kolego nie obrazaj mnie bo moje same auta są warte więcej niż twoje gospodarstwa w wiosce smerfow papusiu i nigdy nie zebrałem tak jak ty prosisz takich ludzi jak ja i psujesz cenę rolnikom

Jak ty się chwalisz że twoje auta są droższe,

to jesteś naprawdę biedny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Góral

A niech panowie towar bedzie drogi zarobimy wszyscy a dziady którzy chcą płacić za ziemniaka 3 zł przestaną chandlować i wszyscy będą zadowoleni.Ja tez myślę że po nowym roku zdrożeje towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 150 worków sprzedane po 9 zł w Proszowicach na giełdzie za ładny towar kupcy płacą  7.50 to jeden góral ładował na ciezarówkę ale mogło się z worków lać nie zwracał uwagi byle by worek był.Tak ze Panowie za tydzień juz 10 zl za porządny towar można będzie wziąść.Nie puszczamy z ceny bo nawóz nic nie staniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

no i czym tu się chwalić ? WLKP 12 zł/worek z domu ilości 150 worków jednorazowo bez stania i koczowania na giełdzie, a i tak myślę że to bardzo tanio.

Potwierdzam cenę, przy ilościach 1000 worków również z domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan P.
6 hours ago, Guest Gość said:

Teraz nawóz niech drożeje przy tej cenie ziemniaka

Kim ty jesteś, że takie bzdury wypisujesz? Kupcem, który nie ma pojęcia o kosztach produkcji?

14 za 15 kg to była dobra cena w poprzednich latach, teraz to już nie rusza po wzoście cen nawozów, energii, paliw, żywności, robocizny, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Michal_mazowieckie

No właśnie. Co z tą cena. Może widać jakieś delikatne ruchy, ale są tak nieduże, ze nie bardzo można je uznać za ekonomicznie dodatnie. 

Jak to jest z ta jakością? U mnie nigdy ziemniaki nie śniły. Zawsze zdrowe każdą odmiana. W tym roku słabo. Gnije, lecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

nie do końca.... odchodzi do lamusa sprzedaż w workach na giełdach itp. bo teraz ludzie idą raz w tygodniu do marketu i kupują kilka kilo lub siatkę 2,5 kg a kto wstawia na markety ? pakowalnie. Teraz handluje się z pakowalnią a nie z mirkiem handlarzem co po 100 woreczków zabiera. Pakowalnie więcej płacą za pyrę luzem niż większość co sprzedaje zapakowaną przesortowaną w worku. No ale to trzeba mieć odpowiednie odmiany i jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
23 godziny temu, Gość Mati napisał:

W Kielcach nie ma kto nawet 9zł dać za ładnego ziemniaka żółtego

Cena jest wszędzie taka sama +- 1zl i nie słuchaj tych co na psychotropach jadą że 15 za 15 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...