Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Karol Miler napisał:

Jeszcze więcej się chwal, że całe noce deszczowałeś i nie spałeś zdrowie traciłeś to Ci handlarze na pompują kabze pieniędzmi. Już Cię policzyli dostaniesz piątaka za wór, chłop to jednak głupi! Będziesz tą anną do końca życia kopał!

Ale cię boli że zaradny chłopak z pod Krakowa ma ładne ziemniaki. Żal ci d*pę ściska i tyle.. a poza tym w tym roku kto w naszym rejonie deszczowal więcej zaszkodził niz pomógł. Ciężkie gleby jednak mają coś do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
Godzinę temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Ale cię boli że zaradny chłopak z pod Krakowa ma ładne ziemniaki. Żal ci d*pę ściska i tyle.. a poza tym w tym roku kto w naszym rejonie deszczowal więcej zaszkodził niz pomógł. Ciężkie gleby jednak mają coś do siebie

Dokładnie zazdosc ich zżera ja jednemu pseudo rolnikowi pokazałem jak działa nawadnianie kropelkowe to myślał że to technologia z NASA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miki
2 godziny temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Ale cię boli że zaradny chłopak z pod Krakowa ma ładne ziemniaki. Żal ci d*pę ściska i tyle.. a poza tym w tym roku kto w naszym rejonie deszczowal więcej zaszkodził niz pomógł. Ciężkie gleby jednak mają coś do siebie

Chłop to chwalipięta jest, żadna zaradność to głupota, więcej się chwalcie ile to nie kopiecie, ile to nie macie to was szybko policzą i będziecie robić za damski h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Miki napisał:

Chłop to chwalipięta jest, żadna zaradność to głupota, więcej się chwalcie ile to nie kopiecie, ile to nie macie to was szybko policzą i będziecie robić za damski h...

No wiesz te sprzęty to z nikąd się nie wzięły, pomijając chloporobotnikow... Po 4/5traktorow z nikąd się nie wzięły. Zapytasz się na co to? A ten co ma firmę transportową, to na jaki ch*j mu ileś tak luf czy patelni? Zapytaj się siebie samego.. ty może starym Lublinem smuigasz i dorabiasz stara szescdziesiata po dziadku czy ojcu na 2 hektarach...kto myśli do przodu albo to rzucił albo ciągnie do przodu żeby to jakieś sensowne zyski przynosiło. Bynajmniej my z bliskich terenów Krakowa tak myślimy, nie interesują mnie typki z KOL/KMI/TBU itp. pozdrawiam wielkich orłów biznesu i handlu co wszystkie rozumy zjedli i mysia że są kimś a w gruncie rzeczy bez nas byli by zwykłymi kumplami z pod sklepu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ursus4062 napisał:

Chłopie ogarnij sie i nie siej farmazonów. W krakowie ziemniak 18 zł wołany

kiedy 18? Niedziela bez problemu szlo kupic po 10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro

Panowie po ile macie ziemniaków pod krzakiem w gruncie , wczoraj pryskałem od zarazy i spojrzałem to czy irga  catania  czy tajfun to od  3 do 8 a nawet wyrwałem duży krzak tajfuna tobył tylko 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...