Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stanley Scania
47 minut temu, Gość Bronek napisał:

Bronisze  14 zl

Bronek osłabo, ale nie kłam jest nadal dobrze powyżej 16 się podaje, na jutro deszcze, próbuje kupić 1000 worków na zapas nie mogę się dokupić. Nie szanowałem rolników teraz mi przedawać nie kcą tylko piękny towar kce kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
26 minut temu, Sieradzak napisał:

Zjazdowa 10-13.Zejscie bardzo słabe. 

Ludzie zostańcie w domu, bo tylko cenę zaniżacie, 12 z domu nie będą mi chcieli dać, jak usłyszą o wariatach, nieraz próbują się gdzieś taniej załadować, to albo nie wezmą tam bo coś nie tak, albo następnym razem wracają i dają więcej. Mówi taki, że on się może załadować po 10, ale ładuje po 12, bo tylko cena jest dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Ludzie zostańcie w domu, bo tylko cenę zaniżacie, 12 z domu nie będą mi chcieli dać, jak usłyszą o wariatach, nieraz próbują się gdzieś taniej załadować, to albo nie wezmą tam bo coś nie tak, albo następnym razem wracają i dają więcej. Mówi taki, że on się może załadować po 10, ale ładuje po 12, bo tylko cena jest dobra. 

Jadą paździerze  z drobnym gruntem, chloporobotnicy i psują cenę.  Dołożą z pensji w wykończeniówce do interesu. Tak to wygląda.  Dopóki prawdziwi producenci nie zostaną na rynku to tak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gość Gość napisał:

Jadą paździerze  z drobnym gruntem, chloporobotnicy i psują cenę.  Dołożą z pensji w wykończeniówce do interesu. Tak to wygląda.  Dopóki prawdziwi producenci nie zostaną na rynku to tak to będzie wyglądało.

Znalazl sie farmer co o zejscie i cene na rynku sie boi....ja pierdziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
6 minut temu, Paweł Błaszki napisał:

Znalazl sie farmer co o zejscie i cene na rynku sie boi....ja pierdziele ?

No właśnie się nie boi. Bo zna reguły rynku,koszty i umie przede wszystkim wyprodukować towar ładny na który jest klient! I umie się z tego utrzymać i jeszcze inwestować a nie psuć cenę na rynku bo trzeba szybko wracać do domu bo na 6 do roboty w wykończeniówce czy brukarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
1 godzinę temu, Gość gosc 2 napisał:

wolbrom (malopolska) 6 za 15 jedz to kupisz opur

Głupoty pisać każdy może i na dodatek z błędami ortograficznymi jak ty to robisz w każdym wpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
3 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Głupoty pisać każdy może i na dodatek z błędami ortograficznymi jak ty to robisz w każdym wpisie.

Bylem wczoraj w Wolbromiu był jeden handlarz ze suchej 15 zł worek wiec nie opowiadaj głupot bo na tym terenie nie ma jeszcze młodego ziemniaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
Godzinę temu, Gość Kol napisał:

Bylem wczoraj w Wolbromiu był jeden handlarz ze suchej 15 zł worek wiec nie opowiadaj głupot bo na tym terenie nie ma jeszcze młodego ziemniaka 

Do kogo skierowałeś tą uwagę? Chyba nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun

Po 15 -17 miejscami detal idzie a vo niektórzy prymitywni rolnicy marzą sobie ,każdy potrafi liczyć i wie że 80 gr za młodego jescze idzie coś zarobić tylko trzeba inwestować w nawadnianie itd...porazka rolnictwo poszło do przodu że nawet na pustyni da się uprawiać rolę a wy zamiast inwestycje to cyk Q7 z rajchu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanley Scania
19 godzin temu, Gość Bronek napisał:

Bronisze  14 zł można kupić 

 

Bronisze 24 totalny brak psutki na palcu

 

2 godziny temu, asus71 napisał:

okol Błaszek wszystko zalane 2 burze przeszły woda w redlinach i zanosi się na kolejne Od rana kupcy dzwonią 12-13 zł sami oferują

Dzwoniłem po wszystkich rolnikach zalane wszystko mnie interesuje tylko ładny gruby towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Stanley Scania napisał:

Bronisze 24 totalny brak psutki na palcu

 

Dzwoniłem po wszystkich rolnikach zalane wszystko mnie interesuje tylko ładny gruby towar

Jak by były pustki to byłby 30 zł narazie jest cała aleja i 20-18zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, asus71 napisał:

okol Błaszek wszystko zalane 2 burze przeszły woda w redlinach i zanosi się na kolejne Od rana kupcy dzwonią 12-13 zł sami oferują

Ale jak sie pogoda uspokoi to od przyrostów grządki porozrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...