Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość jaro napisał:

Panowie po ile macie ziemniaków pod krzakiem w gruncie , wczoraj pryskałem od zarazy i spojrzałem to czy irga  catania  czy tajfun to od  3 do 8 a nawet wyrwałem duży krzak tajfuna tobył tylko 1. 

Irga 4-14, Lord 6-18. Denar, Lilly, Gala, Melody nie wiem, bo nie wyrywałem. Przewaga krzaków co nie mają więcej niż 8 bulw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
2 godziny temu, Gość jaro napisał:

Panowie po ile macie ziemniaków pod krzakiem w gruncie , wczoraj pryskałem od zarazy i spojrzałem to czy irga  catania  czy tajfun to od  3 do 8 a nawet wyrwałem duży krzak tajfuna tobył tylko 1. 

Kolego najsmutniejsze jest że na tej drobnicy nie ma żadnego przyrostu. Z zawiązaniem podobnie jak u Ciebie, jak jest dużo to żaden nie osiągnie wielkości handlowej bo już czas wegetacji mija. Nie  wiem jaka sytuacja jest w póznych odmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość pankracy napisał:

 od 20 do 25 zalezy od towaru i ile jest kupca.ale za ladny towar mniej jak 23 się nie bierze

 

2 godziny temu, Gość pankracy napisał:

 od 20 do 25 zalezy od towaru i ile jest kupca.ale za ladny towar mniej jak 23 się nie bierze

Wolbrom targ kpr sprzedaje detal 12-14 zł i tacy jestescie mądrzy szkoda ze tylko na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
3 godziny temu, Gość Kol napisał:

 

Wolbrom targ kpr sprzedaje detal 12-14 zł i tacy jestescie mądrzy szkoda ze tylko na forum

taka odmiana jak irga to znasz? sadzileś kiedyś?? może jak zaczniesz uprawiać to stwierdzisz ze wolisz swoje tansze zółtki. Pozdrawiam wszystkich szanujących się producentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
13 godzin temu, Gość Bronek napisał:

Bronisze noc 13-15 zł

upały zaszkodziły??

Edytowane przez IGRiT
usunięto atak personalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...