Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Podstawa ludzie!! jak zobaczą taki towar to powiedzą ze nie będą obierać!

na maszynie takiej cebuli nie zrobisz!

maksymalnie na dzień dobra obieraczka zrobi 50-60 kg!!

tak wiec musisz dobrze zapłacić za kg(1,80kg)

towar musi być zrobiony perfekcyjnie 

dobry towar kupisz za 1+1,80+ Koszty pośrednie z 0,60= 3,40zł/kg 

wiec zostaje ci 0,10gr

30 osób *50kg= 1500kg* 0,10= 150zł

dlatego mówię ze to jest ciężki kawałek chleba 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Obierka napisał:

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź, myślałem tylko, że obieraczka zrobi te około 150 kg, ale to może cebule 3-5, a 3-4 widocznie dużo mniej...

Przy zwykłym obieraniu na takim kalibrze może i tak, ale na piklesa nie ma szans!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość eerty
11 godzin temu, Gość sochaczew napisał:

2.4 za obrana?czlowieku ładna cebula w łusce dzisiaj tyle kosztuje !!!!!!!!!!!!!!!! na giełdach na worki jest 35zl za 15 kilo

kosztowac to moze i 10 pln tylko kto to kupi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W markecie jest po 4 do 6 zł i jakoś nie widać, żeby ludzie omijali cebulę bo za droga. Myślisz że producenci żywności zrezygnują z dodatku cebuli bo koszt np. Pizzy czy hamburgera zwiększy się o 10 czy 20 groszy? Niewydaje mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
6 godzin temu, Gość Max napisał:

W markecie jest po 4 do 6 zł i jakoś nie widać, żeby ludzie omijali cebulę bo za droga. Myślisz że producenci żywności zrezygnują z dodatku cebuli bo koszt np. Pizzy czy hamburgera zwiększy się o 10 czy 20 groszy? Niewydaje mi się. 

Oj Panowie... Który do sieci dostarcza, żeby takie rzeczy pisać? Zrezygnować może nie do końca, ale jak się produkuje setki tysięcy i miliony takich wyrobów...Policz 10, czy 20 gr na szt w ...temat rzeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostarczam,i po co bijecie piane,gruba cebula w łusce do sieci już od tygodnia jest po 2,8 przy worku 15kg,a co do obieraczy to nic dziwnego że sprzedaja po 2.4 skoro kupuja kazacha za 1.5 .Tylko ze cebula kazachska juz sie na sklepach nie pokazuje z dwoch powodow po pierwsze jest slabsza jakosciowo po drugie ruszylu masowe kontrole WIharsu po setkach donosow od polskich producentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość allegro
14 godzin temu, Gość GaP napisał:

Ja dostarczam,i po co bijecie piane,gruba cebula w łusce do sieci już od tygodnia jest po 2,8 przy worku 15kg,a co do obieraczy to nic dziwnego że sprzedaja po 2.4 skoro kupuja kazacha za 1.5 .Tylko ze cebula kazachska juz sie na sklepach nie pokazuje z dwoch powodow po pierwsze jest slabsza jakosciowo po drugie ruszylu masowe kontrole WIharsu po setkach donosow od polskich producentow.

Po pierwsze - Jeszcze dostarczasz :) zaraz sie skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...