Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Roman to kupuj z ogłoszeń po 6 zł i sprzedawaj po 8 jak taki mądry jesteś...

błazej ja mam swoje ziemniaki duze gospodarstwo i warzywa sprzedaje bezposrednio i dostaje 8zł nie kupuje bo nie jestem handlarzem  ty kupujesz  kupujesz po 6 zł i zarabiasz 2 zł na worku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ROMAN" i "hurtownia" to jedna i ta sama osoba więc proszę nie brać tych wypowiedzi na poważnie. Tylko na tej stronie wypowiedzi ta osoba wypowiadała się jeszcze jako "julian", "tomek" oraz "janek".

 

Panu siejącemu zamieszanie proponuję się uspokoić bo szybko możemy zakończyć Pana "karierę" na tym forum. W internecie nikt nie jest anonimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny ziemniaków wszędzie rosna, nawet w Kazachstanie w czwartek załadowany tir na rumuna 45gr/kg worki 25kg na paletach(zwrotne) od 45+, sa juz tel zeby robic od 4+ po 40gr w bigbab kraj, a zima jak na razie nigdzie nie chce odpuścić co cieszy w tam tym roku w połowie lutego dawali po 7-8zł za 15kg i ciagle powtarzali ze jak teraz nie wzrośnie to później na pewno nie a jak było to sami wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zlodzieje tyko na utciwych ludziach chca sie bogacic jak telewizja sieje propagande jak to chlop ma dobze bieze 1zl za kilogram ziemniaka w posce a w niemczech 5 zl za kiogram tylko ja sie pytam gdzie tak placa

 

Ceny ziemniaków wszędzie rosna, nawet w Kazachstanie w czwartek załadowany tir na rumuna 45gr/kg worki 25kg na paletach(zwrotne) od 45+, sa juz tel zeby robic od 4+ po 40gr w bigbab kraj, a zima jak na razie nigdzie nie chce odpuścić co cieszy w tam tym roku w połowie lutego dawali po 7-8zł za 15kg i ciagle powtarzali ze jak teraz nie wzrośnie to później na pewno nie a jak było to sami wiecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co robić mam do sprzedania 100 ton czekać jeszcze czy już nie będzie lepszej ceny i sprzedawać co o tym myślicie ??

 

Sprzedaj 50 ton teraz cobyś sobie w brodę nie pluł, jak cena spadnie, a jak wzrosnie to sprzedasz pozostałe 50. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...