Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jak są aktualnie ceny za ziemniaki żółte w okolicach Sandomierza? Dziś Rumun proponował 5 złote za 15 kilogramów przez telefon.

Dobrze ci proponuje bo te bajki o cenie 7-8 zł to niedorzeczność bynajmniej narazie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w następnym tygodniu ładuje po 65gr całą lufe w 15kg, trochę mało ale juz zgodziłem

Opowieści dziwnej treści. Piszcie realne ceny. Po co wszystkich nakręcasz. Też handluje i na dzień dzisiejszy 5 zł to real.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Proszowice targ małopolska-łapią w bramie ale cena 4,5-5zł/15kg za żółtego.

łapią bo cena jest już znacznie wyższa, najzwyczajniej łapią okazję :D

Ci którzy piszą że sprzedają po 0,50 groszy za kilo ilości tirowe piszą prawdę bo sam po tyle ostatnio sprzedawałem i miałem tylko jedno pytanie: czy mam jeszcze? niestety mi już się prawie skończył towar i u nas w rejonie nie ma za wiele a zbyt jest i ziemniak pnie się w górę

mówię o towarze 5+ gruby ziemniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy ziemniaków brakuje w całej Europie a propaganda o nadprodukcji w Polsce jest mocna przesadzona, pyry brakuje, za naszą ciężką robotę należy się godziwa cena co najmniej 0,80 zeta za kilo a 1zł nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woziłem na hurtownie żółtego od września do dziś po 5zł .przy następnej dostawie chciałem aby mi płacili po6zł i wiecie co,podziękowali za współpracę, bo mają już kilku chętnych z ceną 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woziłem na hurtownie żółtego od września do dziś po 5zł .przy następnej dostawie chciałem aby mi płacili po6zł i wiecie co,podziękowali za współpracę, bo mają już kilku chętnych z ceną 5zł.

hurtownie były 20 lat temu tam był zbyt teraz ledwie przedą przezytek tawar płacą jak na miejscu z domu ładuje na tira drożej niema amortyzacji samochodu  hurtownią markety odebrały  chleb  powszedni mało kto tam kupuje na hurtowni mały obroty i ceny jak w markecie na półce  sklepików osiedlowych niema są markety   sam woziłem na hurtownie 8 lat temu  skończyłem handlować   z domu mam o wiele lepsze układy i pieniądze  hurtownia towar chce 55+ a za ziemniaka 5 zł płacić ja za ziemniak 55+ mam 7,50zł z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci proponuje bo te bajki o cenie 7-8 zł to niedorzeczność bynajmniej narazie .

99% Polaków nie rozumie znaczenia słowa - 'bynajmniej' i Ty też :)

bynajmniej to zaprzeczenie. A Ty powienieneś użyć 'przynajmniej', ale że chciałeś zabłysnąć wątpliwą erudycją i elowkencją, no i wyszedł klops....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% Polaków nie rozumie znaczenia słowa - 'bynajmniej' i Ty też :)

bynajmniej to zaprzeczenie. A Ty powienieneś użyć 'przynajmniej', ale że chciałeś zabłysnąć wątpliwą erudycją i elowkencją, no i wyszedł klops....

Szanowny Panie. Kąśliwość Pana uwagi co do użycia słowa ''bynajmniej'' jest słuszna w rozumieniu zasad poprawnej polszczyzny. Niestety Pana odpowiedź też nie jest napisana poprawną pisownią i nie będę dociekał i wskazywałSOURSE na błędy.Panie Pawle to jest forum rolnicze o ziemniakach i ich cenach a nie konkurs poprawnej pisowni i używania słów w zdaniu.Pozdrawiam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanisław

Ja tez woże na hurtownie i poki co nie ma mowy o podwyzkach 5zł za 15 kg kaliber 45+ . kolego moze i masz racje z tymi hurtowniami bo juz nie biora tak duzo jak kiedys ale jestem ciekaw gdzie ty sprzedajesz ziemniaki jak eksport nie idze ? bo ja mam umowe z hurtownia na caly rok takze czy ziemniaki kosztuja 2zł czy 20 za worek to ja systematycznie sprzedaje a ty co robisz ze swoimi jak nie ma eksportu wyzucasz? bo na to wychodzi bo w tym roku fajnie bo jest klijent sprzedajesz sobie na tira po te 8 zł czy wiecej ale co sie dzieje z twoimi ziemniakami jak eksportu nie ma? no tak wlasnie w tym momencie wydzwaniasz na te hurtownie ktore wczesniej miales w d*pie i proponujesz 2 zł taniej od tego co ma umowe pozdrawiam normalnych z olejem w glowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak samochód ciezarowy wygrałeś w totolotka i nie liczysz kosztów amortyzacji ubezpieczenia i drogowego to możesz wozić po 5 zł nie powiem gdzie sprzedaje bo nie wolno  konkurecja tylko patrzy zeby wejść   i sprzedawać   na tira czy to kapusta czy ziemniak tylko w ilosciach tir skończył sie handel 5-8 ton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też mam możliwość sprzedania to na Francję czy Włochy po 0,50 zł ale co z tego jak taki rok jak ten gdzie Europa nie ma ziemniaków Zdarza się bardzo rzadko. trzymam moje Hurtownie ,sprzedaje taniej Ale wiem że za rok one przyjadą do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...