Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość dd.....

Widzę panowie  że teraz  blady sieradz przejrzał  na oczy i zachodzi w pałę czemu oddali po 2zł ....i dobrze bardzo dobrze ...zbliża się połowa lutego  pewnie  pierwsze nasadzenia  pod osłonami będą uskuteczniać ,jak teraz  posadzą  to  na pochód  2 maja  jeszcze  trzeci raz będą sadzili ,a sorki  w lipcu czwarty raz będą  kopać  bo  przecież pole pod pekina potrzebne ...jak to mówią głupi robotę lubi i lubi się  przy tym napierdzielić ....żal .pl widać że  edukacja nie  dotarła  wszędzie  a jeszcze jak  gimbazy zabiorą to  kto was liczyć nauczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Warszawiak

Tylko ciekawe kto płaci te godziwe pieniądze bo to wszystko to bzdury jakich mało, 6 złotych to jest cena maksymalna z miejsca za tirowe ilości i na giełdzie na worki zresztą na giełdach można kupić nawet po piątaku i to normalny towar od czwórki, zejdzcie wreszcie na ziemię bo jak każdy tak będzie skakał wysoko z tymi cenami to export się skończy i czwórka za worek to będzie szczyt marzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te mrozy będą trzymać jeszcze miesiąc to cena stopniowo będzie rosła. Ale jak przyjdzie ocieplenie w najbliższym czasie to podaż ziemniaka na pewno znacznie wzrośnie, przewiduję całkowite wyhamowanie wzrostów, możliwe nawet spadki.

 

Ja sprzedaję cały czas a większość znajomych się ze mnie śmieje, że za tanie jeszcze są i oni czekają dalej, najlepiej na 10zł za worek. Towaru jest dużo i na prawdę każdy czeka nie wiem na co. Do kilku osób dzwoniłem z propozycją kupna to każdy odmówił głównie z powodu "za zimno jest i nie mam możliwości szykowania towaru".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe kto płaci te godziwe pieniądze bo to wszystko to bzdury jakich mało, 6 złotych to jest cena maksymalna z miejsca za tirowe ilości i na giełdzie na worki zresztą na giełdach można kupić nawet po piątaku i to normalny towar od czwórki, zejdzcie wreszcie na ziemię bo jak każdy tak będzie skakał wysoko z tymi cenami to export się skończy i czwórka za worek to będzie szczyt marzeń ?

no 5zl szczyt marzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...