Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

powiat sieradzki  2,5 ha dziennie  sadzą rolnicy wyscig trwa  na trzy ekipy sadzą pryskają i okrywają w jednym czasie filmy z akcj na Youtube  nic tu nie pomoze lekaż  bo to RAK NIEMA NA TO RATUNKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam duzo wsadziliśćie   ja okol. warty 7 ha wsadziłem i przykryłem deszcz  nas wygnał z pola przerwało nam sadzenie

to jak by nie deszcz to bys sadził  i z 10 ha juz bys zarył   do szpitala psychiatrycznego bilsko to na was działa  czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marta

panowie kto pierwszy ten ma kasiorke a potem garba :P

to prawda kto pierwszy wsadzi ziemniaki to pierwszy kopie mój sąsiad od lat tak robi jak tylko da sie wiechać w pole sadzi  i widać u niego kupuje joh deere albo kostke  brukowa załozy  a to opryskiwacz  deszczownia nowa  no ale zaczyna kopać jak są  po 3 zł kilogram ziemniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastian

u nas na koło krakowa tez zasadzilismy koło skały w tym roku kazdy nastawia sie na ziemniak wczesny  w tym roku Kraków bedzie miał swojego ziemniaka  na sieradz nie bedą jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

to prawda kto pierwszy wsadzi ziemniaki to pierwszy kopie mój sąsiad od lat tak robi jak tylko da sie wiechać w pole sadzi  i widać u niego kupuje joh deere albo kostke  brukowa załozy  a to opryskiwacz  deszczownia nowa  no ale zaczyna kopać jak są  po 3 zł kilogram ziemniaka

kredyty programy i 5 latek uwiazany trzeba dobrze sprzedac a nie sadzic dzisiaj nie ma na gospodarstwach glupich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniak irt

kredyty programy i 5 latek uwiazany trzeba dobrze sprzedac a nie sadzic dzisiaj nie ma na gospodarstwach glupich

z dofinasowaniami to jest tak kto sie nie boj ryzyka i bierze zyska  ogromną pomoc 5 lat prztrwasz  a tobie nikt tego nie odbierze  to twoje ja za komuny jak przejołem gospodarstwo  nie miałem budynków sprzetu  ale ze nie bałem sie rezyka zapisałem sie do parti  dostałem przydziały materiał budowlany maszyny rolnicze poszło sie do parti przydział był  do koscioła nie chodziłem dzieci jak miały komunie to w innej parafi   dzisaj syn gospodarzy tez bieze dofinasowania wiele maszyn wzioł  i tym sposobem gospodarstwo sie rozwija  a ci co sie boją stoją i gospodarują tak ja 40 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość deu fachr

jak tom ziemniaczki rosna przykryte biala pierzynka

rosną zagłebie sieradz posadzone bardzo duzo przykrywamy  i włókniną  i folią zeby miały cieplej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość globaal

Święta zapowiadają białe i z mrozem od -8 do -12 stopni. Panowie nie ma się co cieszyć radze zacząć podkiełkowywanie bo po świętach od nowa....

kto wsadził to mu sie udało teraz bedzie przerwa  swiateczna dwa tygodnie u nas sie ukorzenią  a ten co wsadzi opuzniony  ziemniaki bedą o dwa tygodnie pózniej  jeszcze nigdy nie zmazły i nie zmażną podwójnie przykryte wytrzymóje mrozy do -15 stopni sprawdzone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiosna

Święta zapowiadają białe i z mrozem od -8 do -12 stopni. Panowie nie ma się co cieszyć radze zacząć podkiełkowywanie bo po świętach od nowa....

w tatrach na kasprowym to tak a nie na nizinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

kto wsadził to mu sie udało teraz bedzie przerwa  swiateczna dwa tygodnie u nas sie ukorzenią  a ten co wsadzi opuzniony  ziemniaki bedą o dwa tygodnie pózniej  jeszcze nigdy nie zmazły i nie zmażną podwójnie przykryte wytrzymóje mrozy do -15 stopni sprawdzone 

czy sie udalo to sie okaze 2 przykrycia to benda no 5zeta zo kilo a pod krzakiem 2 sztuki bo temperatura gleby ma wplyw na zawiazywanie sie bylw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pomoc

mam pytanie jak u was kiełki rosną bo u mnie skrzynka do skrzynki zaczynają sie wrastać  wystrzeliwują  nie bardo wiem co mam teraz zrobic  z nimi sadzic sie nie da  bo zimno sniegu nawaliło do tego na piątek zapowiadają nastepną porcie snigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

mam pytanie jak u was kiełki rosną bo u mnie skrzynka do skrzynki zaczynają sie wrastać  wystrzeliwują  nie bardo wiem co mam teraz zrobic  z nimi sadzic sie nie da  bo zimno sniegu nawaliło do tego na piątek zapowiadają nastepną porcie snigu

ja rozkladam pojedynczo i sie nie przejmuje i jak wyzej w zimna ziemie sadzone i nie wiadomo jak bym przykryl chuba ze podlogowkato plon mizerny i to sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...