Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość producent

masz branie gupoty piszesz skupy słomkowie koło sieradza nić nie kupują  cisza  niema zadnego rwania   maks. 50 gr mozna dostać za ładnego pekina nawet andzej nie ładuje z pod błaszek  totalna kicha z pekinem

Chyba ty piszesz głupoty jaka kicha ? jakie 50 gr?, chyba że za 2- kilówkę i białą. Wczoraj podzwoniłem po znajomych Błaszki , Wilga i Lubelskie wszędzie wczoraj cena 1,2 . informacja od producentów i eksporterów,  i to pewne. Także nie pisz ty głupot . Jak masz towar dobry, czysty, eksportowy to Ci dam te 50 gr i jeszcze drugie tyle zarobie bo chętnych do kupna ładnego towaru mam. !!!!!! :rolleyes::lol::P  I potwierdzam branie jest. !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Piotrek

Nie zostało podane nazwisko i imię tego producenta a samo stwierdzenie że nie załadował niczego. W ;R" bo trafiało się czarne nikogo nie obraża.Ten pan pisze że jest jedynym producentem w tej miejscowości no i fajnie ale musi jeszcze udowodnić że chodzi o niego i poniósł w wyniku tego wpisu jakieś straty.Miałem kiedyś taką sytuację i obaj panowie co najwyżej mogą sobie dać po pysku bo z punktu widzenia prawa niema tu żadnego problemu.

Parę lat temu trafiło  do mnie takich dwóch cwaniaczków po towar- jestem spokojny człowiek mimo że  mam 2m wzrostu i 120kg wagi  ale tak mnie wkur... że jeden dostał w pysk z liścia  a drugi kopa w d*pę z trzewika z metalowym noskiem. Na drugi dzień przyjechała żona tego co dostał kopa z policją- okazało się że tak pechowo hu.a trafiłem że mu niby kicha stolcowa pękła i w szpitalu leży po operacji już! Zażyczyła sobie 50tys albo sąd i ewentualnie rente musiałbym mu płacić! Rura mi zmiękła, zadzwoniłem do znajomego prawnika a ten że targuj się ale ale daj mu! Stanęło na 20 tys i podpisał że nic odemnie już niechce! Dałem,dobrze że pekin płacił wtedy nawet żona nie wie do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Musi być min 2 świadków i obdukcja oraz policja musi spisać protokół po pobiciu.Na drugi dzień to mogą ci nagwizdać.A jaki on miał dowód na to że to ty go kopłeś?Może się gdzies szlajał po pijaku i ktoś mu dupe skopał a teraz szuka frajera.Mam adwokata w rodzinie i troche się orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środę mam ofertę 1,60 nnetto a jak jest u was bo nie wiem czy klepnońć czy więcej wołać. Proszę was o szybkom odpowieć bo klijent mocno naciska.

Ktoś tu nie wytrzeźwiał po świętach?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sieradzki

Pan Adrian i Daniel płacą odpowiednio po 1,3 i 1,4 na gotowo. Trzeba wziąć pod uwagę to, że do tęgich rekinów handlu to oni nie należą. Płacą i więcej od nich. Proszę rozmawiać bo towar towarowi nie równy a pośrednicy również kupują i wstawiają. Wasza kapusta i umiejętności rozmowy telefonicznej. Najlepiej to tak jak pisałem zaprosić do siebie i pokazać jak towar w kartonie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

pekin jak kosztuje 0.50groszy taka cena nie jest zle 60 ton z hektara można jako poplon niezle zarobic

Heniu gratuluję znajomości w temacie. Niestety w naszej Polsce roi się od producentów PASJONATÓW którzy liczą ile to można z danej produkcji wyciągnąć, nie licząc kosztów produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Heniek chyba nie masz wiele szkoły

Ekonomia jest jedna wydatki na nawozy, opryski rozsadę, siła robocza sadzenie i zbiór a potem przygotowanie do sprzedaży. Gratuluje zysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...