Skocz do zawartości

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czesław

 

co ty pitolisz jakie zapytania oferują w Sieradzu 80-90 gr brutto na gotowo a te kupcy dzwonią dzwonią tylko pytają a wysłać nie ma gdzie narazie

 

To dobrze że w ogóle tyle płacą i nie kroja bo sam wiesz ile czarnej jest w rejonie. Deszczu nie było a prymitywny system podlewania co najwyżej poprawił by stan marchewki na przy domowej grzadce mamusi. Cenę chłopaki maja ale i towar pewny, a tu... Szkoda się unosić i nerwy szarpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Chyba ty pitolisz jak masz białą grubą i czarną w środku to ja bym nawet 50 gr, za nią ci nie dał. także nie siej tu propagandy . mówię tu o ładnym zdrowym zielonym nie przerośniętym towarem. takie mam oferty. TY możesz i za darmo im oddać. Chyba że jesteś kupcem i sam dołujesz ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma towar 0d 07-1,8 nie przerośnięty zielony zdrowy zadbany Zawsze ten co sie najwięcej sadzi ma cos do ukrycia Ty możesz oddac za darmo ja tylko pisze jaka jest realna cena na ta chwile. I nie jestem kupcem mam 400 ton pekina Słyszałem ze płacił ktoś 0,90 ale na gotowo w  kartonie paleta narożnik Ale to mała ilość i już nie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik gm. wróblew

Ceny na ten tydzień u mnie netto 75-85gr nie owijany (kraj markety) zależy od klijenta, Eksport w tamtym tygodniu załadowałem po1,2zł (z kartonem itp.). W tym tygodniu były zapytania  na eksport ,o cenę nie pytałem bo  nie szykuję eksportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90gr(gotowo) na Sieradzu? Chyba sobie żartujesz marny chłopku.Wczoraj za eksportowy towar(0,5-1,6 i zielony) oferowali 1,2-1,3 na gotowo. Jak bedziesz mial kupca to oddaj mu za darmo.

a sprzedawaj se nawet po 3 zł na  drogo sprzedaje duzo chce mało ma    nikt takiej ceny nie płaci realna cena 60-70 gr  na gotowo 80 gr maxs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprzedawaj se nawet po 3 zł na  drogo sprzedaje duzo chce mało ma    nikt takiej ceny nie płaci realna cena 60-70 gr  na gotowo 80 gr maxs

 

 

a jaką tą pekinkę masz za te 60 gr. jak można sprzedać dwa razy drożej. kto takie głupoty pisze tylko się można domyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość małopolanin

Uwaga,małopolska powiat proszowicki cena dnia -skupy płacą 60-70 gr.za kg opakowanie odbiorcy  jeżeli w tym rejonie jest gdzieś więcej to proszę podać gdzie to jest chętnie skorzystam,chciało by się mieć 1.2-1.3 ale chyba trudno się będzie doczekać takiej ceny w tym rejonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy to prawda, że w obrębie paszek i w dół Polski zmarzła kapusta pekińska i biała w chłodniach i przechowalniach? Ten mróz a raczej te -17 i -19 stopni strasznie przewietrzyło magazyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieradzak

Niewiem coto za przechowalnia jest że przy -20 towar marznie.Ja mam w swojej termometr i jak spada poniżej zera to włączam na 10-15min nagrzewnice i po problemie albo choć butle ze słoneczkiem wstawić i też będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obornik

Z drugiej strony przecież biała ładnie odejdzie nic wielkiego jej nie będzie dostanie plus 5 i odchodzi i w środku też się nic jej nie dzieje. Przynajmniej mi odeszła parę lat temu ładnie i nikt nie narzekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość clinton

Niewiem coto za przechowalnia jest że przy -20 towar marznie.Ja mam w swojej termometr i jak spada poniżej zera to włączam na 10-15min nagrzewnice i po problemie albo choć butle ze słoneczkiem wstawić i też będzie ok.

to przyjedz do słomkowa suchego  mam postawioną chłodnie z pustaka agregaty sciany białe były całe w szronie jak nie wiezysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedz do słomkowa suchego  mam postawioną chłodnie z pustaka agregaty sciany białe były całe w szronie jak nie wiezysz

Ja jestem ze Słomkowa Suchego i mam tylko 10 cm styropianu i nic nie przemarzło. Nie chce mi się wierzyć ,chyba że jest  jakaś fuszera. Mało tego był rok że było 30 stopni i też mi nic nie zmarzło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas cena za pekina 70 gr byłem u sąsada ma duzo pekinki i chodzi i błogosławi  w chłodni kapusta pekińska 100 ton zupa płyn juz leci ze skrzyniopalet czekał na cene a ceny jak nie było tak niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas cena za pekina 70 gr byłem u sąsada ma duzo pekinki i chodzi i błogosławi  w chłodni kapusta pekińska 100 ton zupa płyn juz leci ze skrzyniopalet czekał na cene a ceny jak nie było tak niema

Synek nie wiem ile lat jesteś w tym temacie ale cena na pekine robi się dopiero marzec kwiecień a nie w styczniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Janek w zeszłym roku i 3 lata temu 1,5-2zł za kilogram w styczniu a na wiosnę 0,90zł/kg nie miał kto zaoferować. Janku niech Ci mama Pieluchę zmieni bo chyba Ci się posrało, w tym roku jest 1,30 za biały towar, 1,60-1,80 za seledyn do zielonego i tego się trzymać Rolnicy powodzenia, zejście małe ale na Rosji zapotrzebowanie ogromne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarze nie głupie wiedza jak sie zmówić z ceną, tylko rolnik rolnikowi nóż by wbił jak by mógł ot taka solidarność wasza, robią was jak chcą, ale to barów na wsi teraz nie ma OSP na psy zeszły przez FRAJERÓW, byle tanio aby przed sąsiadem sprzedać i go wyruchac niech wywali ja przed nim upłynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarze nie głupie wiedza jak sie zmówić z ceną, tylko rolnik rolnikowi nóż by wbił jak by mógł ot taka solidarność wasza, robią was jak chcą, ale to barów na wsi teraz nie ma OSP na psy zeszły przez FRAJERÓW, byle tanio aby przed sąsiadem sprzedać i go wyruchac niech wywali ja przed nim upłynnie

takie czasy kolego mamy wolny rynek demokracje ludzie sie nie szanują nawet rodziny zkłócone brat z bratem    bo wyscig  kto ma wiecej sąsiad sąsadowi nie pozyczy maszyny przyczepy  sprzetu teraz nowo bogacy myslą  aby on miał ziemie zeby kupić za grosze i przejąć nawet jak zapytasz sąsada o odmiane na polu to ci nie powie mówi ze zapomniał nie pamieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...