Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

1 chłop na 10 pośredników. Ot statystyka wypowiedzi na forum... Mam jeszcze jedno pytanie. Ile osób w waszych rejonach nie sprzątało pekinki z pola? Ciekawi mnie owa sytuacja. Może będzie łatwiej o uzyskanie odp niż w stosunku do cen. Osoby produkujące rozsady jak i sklepy sprzedające nasiona mówią o 25% spadku powierzchni upraw pekinki w stosunku do zeszłego roku. 

chyba na odwrotnie w tym roku zimowego pekina są rekordowe nasadzenia zapytaj swojego dostawce rosady to sie dowiesz  na dodatek w okolicach sieradza powstało kilkadziesąt  nowych komór na pekina firma co motuje agregaty chłodnicze w tym roku rekordowo w tym roku duzo motowań instalacij  hłodniczych  siedzisz w domu  nic niewiesz rusz sie to zobczysz komory pełne  na dodatek pekin sprzątniety w 100% ani główka  sie nie zmarnowała to jest kleska urodzaju  masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie około 10h zostało w polu i znajomego z 5h urodzaj na pekina w tym roku rewelacyjny chlodnie pękają ...ziemniaki i kap biala to samo na wiosnę będziemy rozdawać towar nie sprzedawać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze reset w postaci zmiany władzy udziela się wszystkim skupionym w okół lucerny. Szczucie, wymyślanie i znawianie to podstawa tych co mieli dojście przez lucernę. Nie ma żadnych zwiększen, nowych budynków ani komor durnie, bo Wasze Bilko zostało w polu. Lucerna została odcięta od wpływów. Ostatnim zabiegiem a raczej zleceniem jest dezinformacja i wprowadzenie chaosu poprzez liczne fałszywe ogłoszenia. Ministrze Kamiński branza świńska jest doprowadzana w handlu do kultury prosimy o to samo w warzywach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek

Taaa branża świńska została sprzedana duńczykom i to oni dostają dopłaty do kilograma wychodowanej wieprzowiny

Rozumie że chcesz to samo z Warzywami i będziesz parobkiem u Francuza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa branża świńska została sprzedana duńczykom i to oni dostają dopłaty do kilograma wychodowanej wieprzowiny

Rozumie że chcesz to samo z Warzywami i będziesz parobkiem u Francuza?

Czekam na przykład. Rok równie dobrze można powiedzieć, że jabłka w tym kraju są własnością Rosjan... Rozwój swoją wypowiedź. P.s. w dziale ,,kapusta,, panuje wszech obecna zmowa pośredników. Ogłoszenia o sprzedaży podawane są w większości przez tych samych co kupują tylko o połowę niżej niż to jest w rzeczywistości!!! Nie ma żadnej nadprodukcji!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej

Czekam na przykład. Rok równie dobrze można powiedzieć, że jabłka w tym kraju są własnością Rosjan... Rozwój swoją wypowiedź. P.s. w dziale ,,kapusta,, panuje wszech obecna zmowa pośredników. Ogłoszenia o sprzedaży podawane są w większości przez tych samych co kupują tylko o połowę niżej niż to jest w rzeczywistości!!! Nie ma żadnej nadprodukcji!!!

Masz racje z ogłoszeniami próbują zdołować ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

ludzie nie ma zajscia bo markety dobija wszystkich,a narod polski jak glupi zabija sie za 5 gr.tak unia zniszczyla  wszyskie inne polskie branżę,zostalo tylko rolnictwo jak tak dalej bedzie to i to padnie.i wtedy pojdziemy do pracy za 500zl u niemca i jeszcze bedziemy sie cieszyć.teraz jest potrzeba grania w jednej druzynie w spieranie krajowej produkcji. a nie grania cwaniaków bo ja tanio kupie w markecie tak kupi kazdy,tylko pozniej sa problemy z pracą i płacą.w marketach sa ceny wysokie na warzywa i owoce ale one nie sa polskie choć sprzedaja pod tym szyldem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waldek

 z pekinką jest gozej niz zle jak nic sie nie ruszy  to w maju z chłodni bedziemy wywalać na  pole a rachunek za prąd bedzie do zapłaty  elektrownia zarobi na nas rolnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiesław

Co  z tą pekinką , żadne skupy nie biorą , chyba żadnego roku tak nie było .

Jak nie biorą? Jak nie kupują? Zadzwoń w sieradzkie i się dowiedz co robią "bampry" :) jakie ceny wystawili.  Moda w tym kraju jest na 3 rzeczy no może 4. Pierwsza to ogrody, druga to drób, trzecia trzoda chlewna a ostatnia to truskawki. Te grono nie pisze i nie stęka nigdzie. Pozostała część hmmm mam takie odczucie, że robi na tych wymienionych.  W pekinie panuje WSZECH OBECNA ZMOWA CENOWA. Towar ów bierze szwagier brata ciotki prezesa syn z pierwszego małżeństwa córki matki ojca stryj. Poczytaj, w internecie wszystko jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

  najgorsze to sa ci co sadzą duzo mają tasmociągi lawety duze 15-20 skrzyn   i jochn deere  przeznich jest jak  tak  niema ceny  nie napasione ciągle mało   i zwiekszają nasadzenia co roku  pekina  wiecej  a cena nisza  10-15 hektarów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Jak to jest że JohnDeere 120km pali więcej niż stary Ursus tej samej mocy?Szalu na pekina niema i nie będzie a prawdziwy dramat zacznie się pod koniec stycznia.Dzisiaj miałem ofertę 0,60 luzem i chyba się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieradz

60 gr to dobra cena  szykuje owijanego 40 gr   mam towaru 200 ton nie moge se pozwolić czekać do wiosny  bo wywale i zgnije  a kredyty spłacać trzeba ojcieć mi mówił synu dobry zwyczaj nie pozyczaj  poco mi to było kredyty brać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent

Cena za łany towar eksportowy  na gotowo to 1-1.10 zł netto tak płacą.  Dziś dzwoniło do mnie dwóch moich kupców. ogólnie spore zainteresowanie się zrobiło   .Nie wiem co to za towar macie za te 40gr. i po co tą propagandę niektórzy tu sieją :o:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 gr to dobra cena szykuje owijanego 40 gr mam towaru 200 ton nie moge se pozwolić czekać do wiosny bo wywale i zgnije a kredyty spłacać trzeba ojcieć mi mówił synu dobry zwyczaj nie pozyczaj poco mi to było kredyty brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...