Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kapusta Pekińska - ceny


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sieradzki

ja mam ładnego pekina 180 ton kal. 0.8-1,80 kaliber do uzgodnienia daj mi tego kupca co płaci 80-1,20 bo nikt niechce dać wiecej jak 0.60 za ładnego pekina

Zadzwon do tego co się ogłasza że z Grójca jest, daje na gotowo po 1.3 zł a za chłodnie i to zieloną można wyciągnąć po 1.50 zł/kg. Tylko trzeba negocjować a nie jak Ci z południa woj. Łódzkiego oddają się bez majtek... Dobry odbiorca ale też trzeba trochę się upomnieć o swoje jest ten Adrian, On trochę mniej bo tak ,średnio 1,25\kg przechowalnia i 1,45 chłodnia. Dużo jest kapusty czarnej, zgnitej i zamarzniętej w środku i ta jest za grosze. Póki co to niektórzy nie kroje a jeśli już to ten co przyjmuje na magazyn jeśli znajdzie to w kieszeń mu 50 zł i idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co tyle sądzisz jak kupca nie masz ja sądzę i mam 120 T Ale wiem gdzie sprzedać i odbiorcę mam stałego najlepiej nasadzcie hektary a poznie marudzcie gdzie komu i czemu tak tanio sprzedać .powinno być na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ładnego pekina 180 ton  kal. 0.8-1,80 kaliber do uzgodnienia daj mi tego kupca co płaci 80-1,20 bo nikt niechce dać wiecej jak 0.60 za ładnego pekina

To nie jest kapusta na eksport za gruba. dlatego dają Ci 0,60 a nie 1,20 :o:rolleyes:. Mam ofertę za ładną zieloną od 0,40-1,3 kg. po 1,2 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do tego co się ogłasza że z Grójca jest, daje na gotowo po 1.3 zł a za chłodnie i to zieloną można wyciągnąć po 1.50 zł/kg. Tylko trzeba negocjować a nie jak Ci z południa woj. Łódzkiego oddają się bez majtek... Dobry odbiorca ale też trzeba trochę się upomnieć o swoje jest ten Adrian, On trochę mniej bo tak ,średnio 1,25\kg przechowalnia i 1,45 chłodnia. Dużo jest kapusty czarnej, zgnitej i zamarzniętej w środku i ta jest za grosze. Póki co to niektórzy nie kroje a jeśli już to ten co przyjmuje na magazyn jeśli znajdzie to w kieszeń mu 50 zł i idzie?

Skąd takie ceny wziąłeś? 80 gr brutto i to wszystko oczywiscie za ładny towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu

To nie jest kapusta na eksport za gruba. dlatego dają Ci 0,60 a nie 1,20 :o:rolleyes:. Mam ofertę za ładną zieloną od 0,40-1,3 kg. po 1,2 zł

co ty z tego masz człowieku jak masz półkilowe główki pekina to cie wychodzi 50 gr  na takim kalibrazu  to nic z tego niema to są fujarki nie pekin  fujare jak potrzymasz do marca to wywalisz w pole zelzeje i  niema co owinąć napewno masz ziemie wyrobaną od pekina i tak mały u ciebie rosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekinka jeszcze 5 -6 lat temu były za nią pieniądze teraz z roku na rok coraz wiecej chłodni coraz wiecej rolnicy sadzą jest poprostu coraz gorsza opłacalność kupuje kapuste pekińską od rolników od lat jezdze do gospodarstw po towar naprawde ilu rolników juz pzepłaciło zdrowiem udary  zwyrodnienia  konczyn od kapust  a nawet smierćią przepłacili rolnik w wieku 40 lat jest siwy jak gołąbek ogromny stres  kapusta pekińska jest rosliną bardzo pracochłonną i bardzo wysokie koszta uprawy zbioru i przygotowania do sprzedaży  a mimo to rolnicy  coraz więcej  i zwiększają nasadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty z tego masz człowieku jak masz półkilowe główki pekina to cie wychodzi 50 gr  na takim kalibrazu  to nic z tego niema to są fujarki nie pekin  fujare jak potrzymasz do marca to wywalisz w pole zelzeje i  niema co owinąć napewno masz ziemie wyrobaną od pekina i tak mały u ciebie rosnieto

zawsze sprzedaje w marcu i nie powiedziałem że mam fujarki tylko że taki kaliber może być na eksport. od 15 lat nie wywaliłem ani kg. w pole , zawsze sprzedaje na eksport i nie dopuszczam żeby przerósł i miał 1,8 bo takiego nie chcą. lepiej chyba teraz sprzedać kilówkę po 1,2zł niż dwókilówkę po 40gr. i prosić się o kupca :o . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sieradzki

Skąd takie ceny wziąłeś? 80 gr brutto i to wszystko oczywiscie za ładny towar

No Adrian tak płaci i ten z Grójca tak pisze ale firma gdzieś pod Warszawka się mieści. Dzwoń, rozmawiaj, zarabiaj a nie masz 15 nicków i biadolisz, że tanio. Tanio to TY chcesz kupić i tym uczciwym Panom sprzedać, ot Cwaniak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Potwierdzam dzisiaj nie załadowałem lufy na Baszkowie bo był czarny mają naszykować lepszego, na R... to samo ale żeby profesorą z Wągłczewa też kinder niespodzianka się trafiała to już brak słów. Najwięcej jest na Łowiczu i Krakowie.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

Potwierdzam dzisiaj nie załadowałem lufy na Baszkowie bo był czarny mają naszykować lepszego, na R... to samo ale żeby profesorą z Wągłczewa też kinder niespodzianka się trafiała to już brak słów. Najwięcej jest na Łowiczu i Krakowie.

Ja mam czystego po nowym roku zaczynam, Radom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Incognito jak Daniel :P

Panie Daniel dzwoń do mnie z przeprosinami, bo w innym wypadku inaczej to załatwimy, nie jesteś anonimowy, możesz się nazywać jak chcesz, a i tak Cię znajdę. Do zobaczenia wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dzisiaj nie załadowałem lufy na Baszkowie bo był czarny mają naszykować lepszego, na R... to samo ale żeby profesorą z Wągłczewa też kinder niespodzianka się trafiała to już brak słów. Najwięcej jest na Łowiczu i Krakowie.

 

Pan z miejscowości R napisał do nas, że jest jedynym proucentem pekinki w tej miejscowości, przez co jest to paszkwil bo nikt nie sprawdzał jakości jego kapusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieradzak

Nie zostało podane nazwisko i imię tego producenta a samo stwierdzenie że nie załadował niczego. W ;R" bo trafiało się czarne nikogo nie obraża.Ten pan pisze że jest jedynym producentem w tej miejscowości no i fajnie ale musi jeszcze udowodnić że chodzi o niego i poniósł w wyniku tego wpisu jakieś straty.Miałem kiedyś taką sytuację i obaj panowie co najwyżej mogą sobie dać po pysku bo z punktu widzenia prawa niema tu żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość bogdan

U nas na Sieradzu 1,2/kg i auta czekają, jest rwanie. A jak u was?

masz branie gupoty piszesz skupy słomkowie koło sieradza nić nie kupują  cisza  niema zadnego rwania   maks. 50 gr mozna dostać za ładnego pekina nawet andzej nie ładuje z pod błaszek  totalna kicha z pekinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...