premium information banner

Ogłoszenie: KOMISJONER okolice Kassel OFERUJEMY...

Dodano 06.10.2023, 13:22
Wyświetlenia: 190
Praca
Rekruter Ideal...

KOMISJONER – okolice Kassel

OFERUJEMY:

Stawkę godzinową 13,50 EUR brutto/h
Ok. 168h pracy w miesiącu
Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
Polski zespół w pracy
Możliwość długotrwałej współprac
ZADANIA:

Zbieranie produktów spożywczych na wózek wg komunikatów w języku polskim na słuchawkach (pick by voice)
Praca na amajzie
WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Chęć wyjazdu na dłużej
Sprawność fizyczna

Dlaczego warto pracować
jako komisjoner w okolicach Kassel?

wysoki standard zakwaterowania w 2-osobowych pokojach
aż do 300EUR premii efektywnościowej miesięcznie
dostęp do kantyny – dwudaniowy obiad za 3EUR

Naszym pracownikom zapewniamy:

zakwaterowanie w mieszkaniach/ pokoje 2 osobowe
całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
opiekę medyczną Luxmed
możliwość zaliczek
wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca
Gwarantujemy również:

200 EUR brutto premii półroczne (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres
szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomożemy Ci się rozwinąć
stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granicą – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.
IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Cena do uzgodnienia

487 *** ***
Pokaż adres e-mail

Hesja , Kassel

Inne ogłoszenia tego użytkownika