premium information banner

Ogłoszenie: Znasz język niemiecki na poziomie...

Dodano 22.11.2023, 14:30
Wyświetlenia: 183
Praca
idealwork

Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym? Lubisz pracować z ludźmi i dobrze czujesz się organizując pracę Zespołu? Pracuj z nami jako Brygadzista Zespołu do rozładunku – załadunku przesyłek kurierskich!

Wiele lokalizacji na terenie Niemiec

Stawka godzinowa brutto: 13-14 EUR/h + 2,5 EUR dodatku do każdej godziny
25% nieopodatkowanego dodatku do godzin nocnych
Zarobki 2600-3200 EUR brutto miesięcznie

Twoje zadania:
Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich i zwrotów
Nadzorowanie pracy Zespołu
Podpisywanie umów, aneksów, wniosków z pracownikami
Ewidencja czasu pracy podległych pracowników

Wymagania
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (konieczność porozumiewania się z niemieckojęzycznym personelem hali magazynowej) – warunek konieczny
Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
Doświadczenie i gotowość do pracy fizycznej – warunek konieczny
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu Zespołem
Gotowość wyjazdu na dłużej
Sprawność fizyczna
Świadczenia

Co oferujemy?
Zakwaterowanie w wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach w jednoosobowym pokoju
Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
Wsparcie polskich koordynatorów
Polski Zespół w pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
Opiekę medyczną Luxmed
Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec firmowymi busami lub prywatnymi samochodami
Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca
W pakiecie mamy dodatki:
100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
do 100 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:
200 EUR brutto premii półrocznej (Urlaubsgeld/ Weihnachtsgeld)
Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
Możliwość zmiany lokalizacji – do Twojej dyspozycji mamy ponad 30 miejsc pracy w Niemczech
Możliwość pozostania na dłużej – jeśli Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres
Szkolenia i rozwój – zależy nam, aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić. Interesuje Cię to lub inne stanowisko pracy? Pomożemy Ci się rozwinąć!
Stabilne miejsce pracy – gdy pracujesz za granicą, wiemy, jak ważna jest dla Ciebie stabilizacja i gwarancja pracy, które zapewniamy naszym dobrze pracującym pracownikom

14 000zł /sztuka

487 *** ***

Berlin , Berlin

Inne ogłoszenia tego użytkownika