premium information banner

ARCHIWALNE - Firma w miejscowości 21635 Jork Niemcy...

Dodano 13.03.2023, 16:39
Wyświetlenia: 211
Inne
Rafal

Firma w miejscowości 21635 Jork (Niemcy),  prowadząca produkcje maszyn do sortowania owoców poszukuje elektryków.

Praca w pełnym wymiarze godzin 48 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1111a

Okres pracy:

od zaraz
Obowiązki:

Jesteś odpowiedzialny za zbudowanie szaf sterowniczych zgodnie z określonymi planami oraz za ich okablowanie
Wykonujesz okablowanie maszyn i instalacji zgodnie z określonymi schematami obwodów
Nasza oferta:

Stawka € do uzgodnienia w zależności od umiejętności
Odpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) czynsz 300 za miesiąc
24 dni urlopu płatnego
konto czasowe
Wymagania:

Posiadasz co najmniej podstawową znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dzięki czemu możesz zrozumieć i przekazać instrukcje pracy
Posiadasz doświadczenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki w zakresie budowy maszyn i instalacji
Jeśli pomyślnie ukończyłeś szkolenie techniczne w kierunku elektroniki lub podobne, jest to zaletą, ale nie jest wymagane
Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH