Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jakosc kiepska bo oprócz tego ze kiepsko sie przechowuje to jeszcze słaba jakosc była włozona z drzewa bo grad sie kładło,ale też mówili ze mało jabłek to jakos się sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jabłko

Gość_gosc_*
wczoraj, 23:29
GDZIE wy macie 1,5 za idareda?okolice Lubani 1.2-1.3w karton.chyba ze 1,5 na sortowanie to rozumiem,bo wtedy ok,1,1wyjdzie


Gośćiu wyjdź z przechowalni z tych kartonów wyjedź czym prędzej z tej Lubani popytaj w firmach okolice Grojca najlepiej to się zdziwisz jakie sa ceny i w cale tak kiepsko nie sortują i jeszcze Ci vat dołożą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyć koszty a zysk na jesieni po wysypaniu tego całego waszego towaru na przemysł to jesteście na zero w późniejszym okresie coś zarobicie ale z tego zysku to może ba średnie wczasy wystarczy ale wy jak sawicki określił tak już macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jabłko

A Ty gościu też wyjdź z tej przechowalni i weź słownik ortograficzny do ręki! :) Bo Ci już więcej tego VAT-u nie dołozĄ!!! ;P

Mogą mnie pocałować w cztery litery i tak im nie sprzedam nie jestem frajerem tak jak TY ;D Co do firm handlujących jabłkiem polecam InterTrade pewna i rzetelna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię czytać wypowiedzi handlarzykow, ja np właśnie trochę Gali schnigi puściłem w karton bo 2,5zl, a ceny reszty odmian w ciągu 2 tygodni podskoczyły do tych z jesieni, za jonagoreda dziś mi ktoś dawał 1,7 , ale puzniej mogą tez polecieć na łeb na szyje, wszystko jest możliwe, wiec nie wiem po co te posty? raczej nie wy stracicie, :) jak trochę sprzedałem jabłka na jesieni, trochę teraz, trochę później, jabłka jest coraz mniej, zapasy na zachodzie skończą się w lutym, ja zawsze rozkładam to w czasie bo mam inne prace na głowie  i na spokojnie sprzedaje w luźniejszych okresach, strace, zarobie trudno, płakać nie będę, nikt rozsądny nie sprzedaje wszystkie jabłka na jesieni, nie ważne jaka była by cena, może w tym roku by dobrze wyszedł, aczkolwiek zobaczymy to w skali 5-10 lat byłby na pewno na minusie, a na to trzeba patrzeć długookresowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny zaczynają wzrastać , zainteresowanie jabłkami coraz większe ,a idareda to nawet z przechowalni bez problemu można sprzedać  na export ,ale najbardziej to exporterzy szukają gali prązkowanej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sadownik

exporterzy podnoszą ceny ,bo wiedzą ze jeszcze pare dni i ruszy bezpłatna dystrybucja

 

Odpowiadając na sugestie. Szału z dystrybucja nie będzie tym bardziej jak ktoś dostał pomrozowe to nie ma co liczyć na przydział także skorzystają nieliczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...