Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie sprzedałem jeszcze ani główki do tej pory  za te grosze nie będe sprzedawał tamten  rok był kiepski wiosną  ale  ten bedzie dobry ja trzymam  do końca  kto nie rezykuje   biede klepie   i nie stać go na nowego JOHNa czy fenda tylko starą trzydziestkę morze kupić za te grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zapiekanki mało powiedziane on już z baba nie śpi tylko ryje ryje i co po prostu spłaca kredyty za jonaaa ......a sąsiad se cieszyyyy z fajnej żonki sąsiada Założę sie ze taki człowiek ma zryta psychik a niech usłyszy ze cena spada pierwszy sprzedaje a tu bezie wypisywał ze w pole wywiezie w gnoju będzie grzebał żeby tylko wszystko sprzedać MUSI BYC CO JAKIS CZAS TAKI ROK POKORY DLA ROLNIKA POCZYTAJCIE WPISY I SAMI DOJDZIECIE DLACZEGO TAK PISZE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od sprzedającego jeśli ktoś nie liczy kosztów produkcji to niech sprzedaje poniżej ale jaki jest sens wyjazwyjeżdzać znowu w pole. Koszt wyprodukowania przechowania uszykowania i transportu na giełdę na dzień dzisiejszy to 1 zł kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sieradz

ja tam nie sprzedaje  co roku zaczynam sprzedawać od lutego do końca kwietnia ceny są lepsze skoczki co mają ursusy c330 i c 360 mf 255 sie wyprzedają jest lepszy chadel nie psują rynku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze to są te dziady na tych giełdach przywlecze tone tego szmelcu i tylko pier**li cene

słuszna racja i te  busami po 100 pare worków  busiaze   i osobówki z przyczepką  te to jak wiadą to kolana grają i juz po cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SKOCZEK

ja tam nie sprzedaje  co roku zaczynam sprzedawać od lutego do końca kwietnia ceny są lepsze skoczki co mają ursusy c330 i c 360 mf 255 sie wyprzedają jest lepszy chadel nie psują rynku 

PEWNIE SAM DZIADU ORZESZ WOŁAMI BO NA OWIES DLA KONIA CIĘ NIE STAĆ A OD SKOCZKÓW WARA BO NA ROPĘ DO C 330 TO ZAWSZE NAS BĘDZIE STAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof

Duźo jest jeszcze w przechowalniach?,a ciekawe jak jest z tą w kopcach po tych mrozach?

agencie w tym roku białej to jest do oporu kazdemu brakowało skrzyń tak ze na wiosne bedziesz jeszcze miał co wywalić  w tamtym roku wywaliłeś i w tym tez wywalisz jak co roku agecie 007 zgłos sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marunia

Ciekaw jestem mam nakupione i zmagazynowane w skrzyniach na chlodni 2 tiry od gospodarza który przy zbiorach do nie mieścił po 10 groszy. Ogólnie cały czas na bieżąco kupuję a tamtej jeszcze nie ruszyłem. Dla mnie bez znaczenia ogólnie po ile jest poprostu mam mieć swój stały zysk z wora. Miesięcznie popcham jakies 50 ton. Ale jak skoczy na 1 zl u producenta to ja na tamtej sporo zarobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

Czyli piszesz że złotówka za kilo realna za 2 miesiące?

tomek juz płaci 35 gr białą kapuste najlepiej płaci na igrit i  ładuje wszystko bez wymagan w  daje  skrzynie  na kapuste  okl. sieradza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...